Brzeg – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to agencja w której pracują specjaliści z dużym bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad sprawnymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy firmom z różnych obszarów – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy usługowe czy lokalne firmy.

  SemStart to doświadczone osoby. Doskonale znają tajniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google AdWords, SEO, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • prowadzimy reklamę dla firm z różnych nisz
  • wieloletnie doświadczenie w marketingu
  • niewielka, butikowa agencja
  • zestawy startowe dla firm

  Na czym polega prowadzenie reklam Adwords?

  Dobrze przemyślana kampania reklamowa zaowocuje większą liczbą potencjalnych klientów dla firmy, z wyższym współczynnikiem konwersji. Reklama w Internecie często odbywa się za pomocą reklam w wyszukiwarkach (znanych jako Adwords) lub w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Kampanie reklamowe muszą być przygotowane z wyprzedzeniem, z uważnym uwzględnieniem czynników, takich jak słowa kluczowe, które opisują oferowane elementy i ich znaczenie dla tego, co ludzie szukają; oferty, które określają pozycję w wynikach wyszukiwania, a także ogólne koszty związane z prowadzeniem kampanii reklamowej. Kampanie testowe powinny być skonfigurowane najpierw w celu, dzięki czemu można zobaczyć, jak reaguje rynek przed inwestowaniem mocno do niego – opłaca się wiedzieć, co działa najlepiej przed pójściem na całość!

  Skąd wiedzieć jakie wyniki osiąga kampania reklamowa?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo pomagamy Ci na samym początku w prawidłowej konfiguracji modułu ecommerce w Google Analytics, tak abyś miał dane, na podstawie których możesz podejmować decyzje o zwiększaniu budżetów reklamowych i zawieszaniu konkretnych kampanii.

  Czy tworzycie content na stronę w ramach działań SEO?

  Aby uplasować się w SERPach, potrzebujesz zarówno dobrego planu SEO, jak i wysokiej jakości treści. Możemy w tym pomóc! Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu wysokiej jakości treści dla Twojej witryny, aby poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google czy Yahoo! Obejmuje to również robienie wspaniałych zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które wyróżnią Twoją stronę z tłumu innych stron walczących o ruch.

  Jak wygląda pozycjonowanie sklepu w praktyce?

  Budowa sklepu internetowego to proces, który wymaga współpracy obu stron. Wywiad musi być przeprowadzony najpierw, więc twój partner może uzyskać pewne informacje o tym, co chcesz i jak działają najlepiej z rozmowy z klientami z pierwszej ręki. Po zakończeniu tego wstępnego etapu, nadszedł czas na audyt techniczny! Upewnimy się, że wszystkie linki są odpowiednio sformatowane na wszystkich stronach, na których produkty powinny pojawiać się w wynikach wyszukiwania, a także upewnimy się, że nie ma żadnych uszkodzonych linków lub innych błędów utrudniających optymalne działanie Twojego sklepu. Po spełnieniu przez Ciebie naszych zaleceń optymalizacyjnych (co często prowadzi do zwiększenia ruchu na stronie), jesteśmy gotowi do etapu trzeciego: usługi tworzenia/aktualizacji treści, która obejmuje takie tematy jak wpisy na blogu, posty w mediach społecznościowych itp

  Czy mogę liczyć na dodatkowy konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycje w wyszukiwarkach. Liczą się przede wszystkim wyniki finansowe, czyli sprzedaż – jeśli rośnie, to można poszerzyć marketing i dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrą optymalizację również dla swojego biznesu! Oferujemy usługi doradcze, które również pomagają rozwiązywać problemy związane ze sprzedażą. Będziemy pracować z Tobą nad kwestiami UX, takimi jak optymalizacja kart produktów i poszczególnych kroków zakupowych – wszystko to ma wpływ na to, jak efektywnie Twoja strona lub aplikacja będzie działać, gdy ktoś wciśnie przycisk kupna przy kasie!

  Kołobrzeg – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 46 259
  Powierzchnia miasta 25,7 km²
  Gęstość zaludnienia 1 806,3 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1255
  numer kierunkowy (+48) 94
  tablice rejestracyjne ZKL

  Kołobrzeg jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 46 259, z czego 53,1% stanowią kobiety, a 46,9% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców wzrosła o 3,2%. Średni wiek mieszkańców wynosi 44,4 lat i jest nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców województwa zachodniopomorskiego oraz większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Kołobrzegu zawarli w 2019 roku 294 małżeństw, co odpowiada 6,3 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,8 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla kraju.28,4% mieszkańców Kołobrzegu jest stanu wolnego, 52,7% żyje w małżeństwie, 7,6% mieszkańców jest po rozwodzie, a 8,9% to wdowy/wdowcy.Kołobrzeg ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -113. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -2,44 na 1000 mieszkańców Kołobrzegu. W 2019 roku urodziło się 402 dzieci, w tym 45,8% dziewczynek i 54,2% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 375 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,78 i jest porównywalny do średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 35,5% zgonów w Kołobrzegu spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 28,6% zgonów w Kołobrzegu były nowotwory, a 4,8% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Kołobrzegu przypada 11.12 zgonów. Jest to wartość porównywalna do wartości średniej dla województwa zachodniopomorskiego oraz nieznacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 675 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 662 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Kołobrzegu 13. W tym samym roku 25 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 6 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 19.58,0% mieszkańców Kołobrzegu jest w wieku produkcyjnym, 15,3% w wieku przedprodukcyjnym, a 26,8% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Kołobrzeg – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym przeważnie przeważają firmy usługowe. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym szybciej można budować biznes z wykorzystaniem SEO i kampanii reklamowych:

  W Kołobrzegu na 1000 mieszkańców pracuje 265osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla Polski. 59,0% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 41,0% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Kołobrzegu wynosiło w 2019 roku 1,2% (1,3% wśród kobiet i 1,2% wśród mężczyzn). Jest to znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Kołobrzegu wynosiło 3 988,20 PLN, co odpowiada 82.50% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Kołobrzegu 718 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 752 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 1 034.10,5% aktywnych zawodowo mieszkańców Kołobrzegu pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 21,6% w przemyśle i budownictwie, a 31,6% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,7% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej podział zatrudnienia według branż:

  Poniżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Kołobrzegu w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 8 403 podmioty gospodarki narodowej, z czego 6 042 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 605 nowych podmiotów, a 400 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (681) podmiotów zarejestrowano w roku 2011, a najmniej (552) w roku 2016. W tym samym okresie najwięcej (1 131) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (400) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Kołobrzegu najwięcej (628) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (8 143) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,2% (103) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 14,0% (1 175) podmiotów, a 84,8% (7 125) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Kołobrzegu najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (21.8%) oraz Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi (17.2%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Wykres niżej przedstawia rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Kołobrzegu oddano do użytku 847 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 18,31 nowych lokali. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Kołobrzegu to 24 530 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 529 mieszkań. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski.98,6% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 1,4% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Kołobrzegu to 2,46 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Kołobrzegu to 50,70 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,99% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 99,43% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 98,97% mieszkań posiada łazienkę, 97,43% korzysta z centralnego ogrzewania, a 71,37% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Kołobrzegu znajdowało się 15 hoteli (3 ★★★★★, 6 ★★★★, 6 ★★★), 1 motel (kategorii ★★) oraz 3 pensjonaty (1 ★★★, 1 ★★, 1 ★). W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 9 obiektów.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 6 (całoroczne: 5)
  szkolne schroniska młodzieżowe: 1 (całoroczne: 0)
  ośrodki wczasowe: 19 (całoroczne: 13)
  ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe: 3

  zespoły domków turystycznych: 2 (całoroczne: 0)
  kempingi: 1 (całoroczne: 0)
  zakłady uzdrowiskowe: 22

  pokoje gościnne: 74 (całoroczne: 9)
  pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 6 (całoroczne: 3)

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 33

  drzwi automatycznie otwierane: 37

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 37

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 31

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 32 (liczba sal: 59, liczba miejsc: 4 686)
  z nagłośnieniem: 35

  z projektorem multimedialnym: 34

  z zestawem do wideokonferencji: 6

  z obsługą techniczną: 21

  z ekranem: 36

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 29

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 21

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 92

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Kołobrzegu w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Kołobrzegu znajduje się 56 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Infrastruktura studnia Kołobrzeg z czasów nowożytnych dnia 1967-08-02, wykaz dokumentów: 618 z 1967-08-02


  zachodniopomorskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Białogard, pozycjonowanie stron Brzeg, pozycjonowanie stron Choszczno, pozycjonowanie stron Goleniów, pozycjonowanie stron Gryfino, pozycjonowanie stron Koło, pozycjonowanie stron Kołobrzeg, pozycjonowanie stron Stargard, Szczecinek, pozycjonowanie stron Wałcz

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl