Chodzież – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to agencja gdzie pracują marketerzy z wieloletnim bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od 5 lat wspólnie pracujemy nad bezpiecznymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy firmom z różnych branż – pozycjonujemy sklepy internetowe, firmy usługowe czy lokalne firmy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy Facebook i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • solidne wykonanie usługi
  • przystępne ceny
  • niewielka, butikowa agencja
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym przy projekcie

  Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak, zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Mówiąc prościej, jeśli wykupisz u nas reklamę, zarówno poprzez PPC, jak i retargeting, Twoja firma będzie widoczna dla osób poszukujących towarów podobnych do Twojej.

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Właściciel sklepu internetowego może spędzić wiele godzin na doskonaleniu swojego rankingu w wyszukiwarkach, ale jeśli nie ma klientów, którzy mogliby przekształcić się w sprzedaż, to wszystko na nic. Dlatego właśnie firma musi skupić się nie tylko na rankingach SEO, ale także na wynikach finansowych, które z nich wynikają: Kiedy Twoja firma może zwiększyć swoje dochody, możesz zainwestować w lepsze taktyki marketingowe, takie jak doradztwo lub kampanie reklamowe.

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo pomagamy Ci na samym początku w prawidłowej konfiguracji modułu ecommerce w Google Analytics, tak abyś miał dane, na podstawie których możesz podejmować decyzje o zwiększaniu budżetów reklamowych i zawieszaniu konkretnych kampanii.

  Czy tworzycie content na stronę w ramach usługi pozycjonowania?

  Pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO i często zajmujemy się również ich potrzebami w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO, w tym projektowanie i tworzenie stron internetowych na zamówienie, aby sprostać wymaganiom wizerunkowym Twojej firmy; architekturę strony, aby sprostać zarówno obecnym oczekiwaniom klientów, jak i przyszłościowym inwestycjom w technologię za wszelką cenę; badania słów kluczowych, które dadzą Ci cenny wgląd w to, czego ludzie szukają w Google, dzięki czemu będziemy mogli umieścić te frazy tuż przed nimi, gdzie będą mogli je łatwo znaleźć – tak jak Twoje!

  Czy z pomocą internetu można rozwinąć nową firmę

  Tak, istnieją niezliczone historie sukcesu firm, które rozpoczęły działalność online. Internet i dostępność różnych urządzeń cyfrowych umożliwiają milionom ludzi na całym świecie prowadzenie handlu elektronicznego. Jednak rozwój biznesu przez Internet nie jest łatwym zadaniem. Skuteczni sprzedawcy online muszą opracować dobrze zaplanowaną strategię i stworzyć atrakcyjne strony internetowe, które oferują szybki dostęp do produktów lub usług, a także zapewniają zoptymalizowane rankingi w wyszukiwarkach. Właściciele firm powinni również pamiętać o strategiach marketingowych, ponieważ będą one miały wpływ na to, w jaki sposób użytkownicy znajdą ich strony internetowe i dokonają na nich zakupu produktów lub usług.

  Chodzież – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 18 480
  Powierzchnia miasta 12,8 km²
  Gęstość zaludnienia 1 463,1 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1434
  numer kierunkowy (+48) 67
  tablice rejestracyjne PCH

  Chodzież jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 18 480, z czego 52,6% stanowią kobiety, a 47,4% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 6,6%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,9 lat i jest nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców województwa wielkopolskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Chodzieży zawarli w 2019 roku 91 małżeństw, co odpowiada 4,9 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa wielkopolskiego oraz wartość porównywalna do wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,5 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa wielkopolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.30,6% mieszkańców Chodzieży jest stanu wolnego, 56,2% żyje w małżeństwie, 4,0% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,0% to wdowy/wdowcy.Chodzież ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -88. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -4,73 na 1000 mieszkańców Chodzieży. W 2019 roku urodziło się 150 dzieci, w tym 47,3% dziewczynek i 52,7% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 407 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,93 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz porównywalny do współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 35,3% zgonów w Chodzieży spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 28,5% zgonów w Chodzieży były nowotwory, a 5,1% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Chodzieży przypada 12.79 zgonów. Jest to znacznie więcej od wartości średniej dla województwa wielkopolskiego oraz znacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 126 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 235 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Chodzieży -109. W tym samym roku 2 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 18 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące -16.58,6% mieszkańców Chodzieży jest w wieku produkcyjnym, 16,5% w wieku przedprodukcyjnym, a 25,0% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Chodzież – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym często przeważają firmy usługowe. Im wyższe zarobki, tym łatwiej można budować firmę z wykorzystaniem pozycjonowania lokalnego i reklam:

  W Chodzieży na 1000 mieszkańców pracuje 238osób . Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa wielkopolskiego oraz nieznacznie mniej od wartości dla Polski. 57,4% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 42,6% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Chodzieży wynosiło w 2019 roku 5,9% (7,3% wśród kobiet i 4,8% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa wielkopolskiego oraz nieznacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Chodzieży wynosiło 4 079,72 PLN, co odpowiada 84.40% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Chodzieży 882 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 368 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 486.18,4% aktywnych zawodowo mieszkańców Chodzieży pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 50,3% w przemyśle i budownictwie, a 10,5% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,3% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się podział zatrudnienia według branż:

  Poniżej podział wykształcenia mieszkańców:

  B2B – firmy w regionie

  W Chodzieży w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 2 192 podmioty gospodarki narodowej, z czego 1 673 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 184 nowe podmioty, a 125 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (274) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (163) w roku 2018. W tym samym okresie najwięcej (245) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (125) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Chodzieży najwięcej (86) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (2 090) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,0% (23) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 22,6% (495) podmiotów, a 76,4% (1 674) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Chodzieży najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (24.3%) oraz Budownictwo (15.4%).

  Na wykresie niżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Na wykresie niżej procentowy podział rodzajów działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Chodzieży oddano do użytku 25 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 1,35 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa wielkopolskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Chodzieży to 6 711 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 359 mieszkań. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa wielkopolskiego oraz nieznacznie mniejsza od średniej dla całej Polski.72,0% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 28,0% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Chodzieży to 3,68 i jest mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa wielkopolskiego oraz porównywalna do przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Chodzieży to 85,50 m2 i jest mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa wielkopolskiego oraz nieznacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,78% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 99,25% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,56% mieszkań posiada łazienkę, 89,99% korzysta z centralnego ogrzewania, a 97,03% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Chodzieży znajdował się 1 hotel (kategorii ★★), 0 moteli oraz 2 pensjonaty (1 ★★★★, 1 ★★★). W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 2 obiekty.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:pokoje gościnne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):pochylnia wjazdowa: 3

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 3 (liczba sal: 3, liczba miejsc: 200)
  z nagłośnieniem: 2

  z projektorem multimedialnym: 2

  z zestawem do wideokonferencji: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 3

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 3

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 3

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Chodzieży w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Chodzieży znajduje się 34 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Miasto z 1434 r.dnia 1956-03-17, wykaz dokumentów: Kl.IV-73/22/56 z 1956-03-17


  wielkopolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Chodzież, pozycjonowanie stron Gniezno, pozycjonowanie stron Gostyń, pozycjonowanie stron Jarocin, pozycjonowanie stron Kępno, pozycjonowanie stron Kościan, pozycjonowanie stron Krotoszyn, pozycjonowanie stron Luboń, pozycjonowanie stron Mosina, pozycjonowanie stron Oborniki, pozycjonowanie stron Piła, Pleszew, pozycjonowanie stron Pniewy, pozycjonowanie stron Słupca, pozycjonowanie stron Śrem, pozycjonowanie stron Środa Wielkopolska, pozycjonowanie stron Swarzędz, pozycjonowanie stron Szamotuły, pozycjonowanie stron Turek, pozycjonowanie stron Wągrowiec, pozycjonowanie stron Wolsztyn, pozycjonowanie stron Września, pozycjonowanie stron Złotów

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl