Jasło – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to agencja w której pracują specjaliści z dużym doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad skutecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy e-commerce, apteki czy lokalne firmy.

  SemStart to doświadczone osoby. Doskonale znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, takie jak kampanie Google Ads, SEO, reklamy Facebook i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • korzystne ceny
  • przystępne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
  • mała, butikowa agencja
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklam

  Jeśli mam mniejszy budżet, możecie nadal pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak, zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Może Pan podać nam specyfikę swojego budżetu i potrzeb, a my z przyjemnością wykonamy dla Pana indywidualną wycenę.

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów e-commerce?

  Tak, nasza agencja specjalizuje się w pozycjonowaniu i reklamie sklepów internetowych. Współpracujemy z założycielami, aby ustalić najlepsze słowa kluczowe dla celów SEO. Nasi eksperci skonsultują się z Tobą, aby upewnić się, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zwiększy ruch na stronie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to coś więcej niż tylko stworzenie dobrego sklepu – to stworzenie tożsamości, dzięki której ludzie będą rozpoznawać Twoją markę, gdy będą szukać w Google ubrań, elektroniki lub artykułów dla zwierząt. Z Twojej strony internetowej powinno jasno wynikać, kim jesteś i co masz do zaoferowania, ponieważ jeśli użytkownicy nie są w stanie szybko wychwycić przynajmniej jednej istotnej różnicy między Tobą a konkurencją, nie ma sensu w ogóle kierować do nich swojej oferty.

  Czy konkurencja w internecie nie jest za duża na rozwój firmy?

  Tak, możliwe jest rozpoczęcie nowego biznesu z wykorzystaniem Internetu. Jedną z głównych zalet handlu elektronicznego dla przedsiębiorcy jest to, że niskie koszty ogólne związane z zakupami online oznaczają, że jest mniej powodów, dla których klienci mogą zabrać swoje pieniądze gdzie indziej i kupić u konkurencji. Tak więc nie tylko można zaangażować się w bardziej bezpośredni marketing, wysyłając spersonalizowane wiadomości bezpośrednio przez e-mail w sposób efektywny kosztowo, ale także mają dostęp do narzędzi, takich jak serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram.

  Na czym polega prowadzenie kampanii Google Ads?

  Dobrze przemyślana kampania reklamowa zaowocuje większą liczbą potencjalnych klientów dla firmy, z wyższym współczynnikiem konwersji. Reklama w Internecie często odbywa się za pomocą reklam w wyszukiwarkach (znanych jako Adwords) lub w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Kampanie reklamowe muszą być przygotowane z wyprzedzeniem, z uważnym uwzględnieniem czynników, takich jak słowa kluczowe, które opisują oferowane elementy i ich znaczenie dla tego, co ludzie szukają; oferty, które określają pozycję w wynikach wyszukiwania, a także ogólne koszty związane z prowadzeniem kampanii reklamowej. Kampanie testowe powinny być skonfigurowane najpierw w celu, dzięki czemu można zobaczyć, jak reaguje rynek przed inwestowaniem mocno do niego – opłaca się wiedzieć, co działa najlepiej przed pójściem na całość!

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing jest kluczowym elementem sukcesu Twojego sklepu, ale ważne jest również to, jak go prowadzisz i jakimi kanałami. Bardzo ważne jest, aby właściciel miał ogólny plan strategii marketingowej, dzięki czemu będzie mógł mądrze inwestować w to, które taktyki sprawdzą się najlepiej w zależności od ograniczeń budżetowych. Z naszego doświadczenia w LSA Marketing Solutions wynika, że łączenie płatnych mediów z influencerami lub twórcami treści często daje lepsze rezultaty niż poleganie wyłącznie na jednej metodzie – zwłaszcza jeśli zasoby takie jak czas i pieniądze są ograniczone, jak większość małych firm powie Ci!

  Jasło – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 34 882
  Powierzchnia miasta 36,5 km²
  Gęstość zaludnienia 963,6 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1365
  numer kierunkowy (+48) 13
  tablice rejestracyjne RJS

  Jasło jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 34 882, z czego 52,1% stanowią kobiety, a 47,9% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 8,1%. Średni wiek mieszkańców wynosi 43,7 lat i jest większy od średniego wieku mieszkańców województwa podkarpackiego oraz nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Jasła zawarli w 2019 roku 147 małżeństw, co odpowiada 4,2 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,0 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.29,9% mieszkańców Jasła jest stanu wolnego, 57,2% żyje w małżeństwie, 2,3% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,4% to wdowy/wdowcy.Jasło ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -78. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -2,22 na 1000 mieszkańców Jasła. W 2019 roku urodziło się 273 dzieci, w tym 48,7% dziewczynek i 51,3% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 274 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,90 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz porównywalny do współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 48,2% zgonów w Jaśle spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 25,4% zgonów w Jaśle były nowotwory, a 4,8% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Jasła przypada 10.01 zgonów. Jest to więcej od wartości średniej dla województwa podkarpackiego oraz mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 246 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 502 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Jasła -256. W tym samym roku 15 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 11 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 4.60,3% mieszkańców Jasła jest w wieku produkcyjnym, 15,1% w wieku przedprodukcyjnym, a 24,5% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Jasło – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W przypadku marketingu nakierowanego na rynek lokalny zazwyczaj przeważają firmy świadczące usługi. Im wyższe zarobki, tym szybciej można rozwinąć firmę z pomocą SEO i reklam:

  W Jaśle na 1000 mieszkańców pracuje 430osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 43,9% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 56,1% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Jaśle wynosiło w 2019 roku 8,8% (10,8% wśród kobiet i 7,0% wśród mężczyzn). Jest to więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa podkarpackiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Jaśle wynosiło 3 813,37 PLN, co odpowiada 78.90% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Jasła 1 348 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 7 603 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 6 255.47,3% aktywnych zawodowo mieszkańców Jasła pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 24,8% w przemyśle i budownictwie, a 8,3% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 0,9% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej podział zatrudnienia wg. sektorów:

  Poniżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Jaśle w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 3 767 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 2 749 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 225 nowych podmiotów, a 156 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (348) podmiotów zarejestrowano w roku 2013, a najmniej (225) w roku 2019. W tym samym okresie najwięcej (393) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (156) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Jaśle najwięcej (293) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (3 580) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,4% (16) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 18,9% (713) podmiotów, a 80,6% (3 038) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Jaśle najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (29.6%) oraz Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna (12.9%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej procentowy podział rodzajów działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Jaśle oddano do użytku 26 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 0,75 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Jaśle to 12 606 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 358 mieszkań. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa podkarpackiego oraz nieznacznie mniejsza od średniej dla całej Polski.100,0% mieszkań zostało przeznaczonych na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Jaśle to 5,42 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa podkarpackiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Jaśle to 124,30 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa podkarpackiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 98,14% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 97,49% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 96,76% mieszkań posiada łazienkę, 85,32% korzysta z centralnego ogrzewania, a 98,02% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Jaśle znajdowały się 2 hotele (1 ★★★, 1 ★★), 1 motel (kategorii ★★) oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 3 obiekty.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 2

  schroniska młodzieżowe: 1 (całoroczne: 0)
  hostele: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 2 (liczba sal: 2, liczba miejsc: 32)
  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 4

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Jaśle w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Jasła znajduje się 20 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Kościół z XV w.dnia 1935-04-15, wykaz dokumentów: L.K.B.S.11-62k-35 z 1935-04-15; 109/ZN/56 z 1956-12-19; A-802 z 2012-05-07


  podkarpackie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Baranów Sandomierski, pozycjonowanie stron Brzozów, pozycjonowanie stron Dębica, pozycjonowanie stron Głogów, pozycjonowanie stron Jarosław, pozycjonowanie stron Jasło, pozycjonowanie stron Kolbuszowa, pozycjonowanie stron Łańcut, pozycjonowanie stron Leżajsk, pozycjonowanie stron Lubaczów, pozycjonowanie stron Mielec, pozycjonowanie stron Nisko, pozycjonowanie stron Przeworsk, pozycjonowanie stron Ropczyce, Sanok, pozycjonowanie stron Stalowa Wola

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl