Kętrzyn – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to firma gdzie pracują marketerzy z wieloletnim bagażem doświadczeń w branży marketingu internetowego. Od 5 lat razem pracujemy nad sprawnymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy firmom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy internetowe, firmy usługowe czy lokalne firmy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają techniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, jak kampanie Google Ads, SEO, reklamy Facebook i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • bezpośredni kontakt ze specjalistą obsługującym projekt
  • zestawy startowe dla firm
  • nastawienie na wyniki
  • przystępne ceny

  Czy konkurencja w internecie nie jest za duża na rozwój firmy?

  Tak, możliwe jest rozpoczęcie nowego biznesu z wykorzystaniem Internetu. Jedną z głównych zalet handlu elektronicznego dla przedsiębiorcy jest to, że niskie koszty ogólne związane z zakupami online oznaczają, że jest mniej powodów, dla których klienci mogą zabrać swoje pieniądze gdzie indziej i kupić u konkurencji. Tak więc nie tylko można zaangażować się w bardziej bezpośredni marketing, wysyłając spersonalizowane wiadomości bezpośrednio przez e-mail w sposób efektywny kosztowo, ale także mają dostęp do narzędzi, takich jak serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram.

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

  Czy prowadzicie działania reklamowe dla firm z małym budżetem?

  Prowadzenie działań reklamowych z małych budżetów jest możliwe. W rzeczywistości, wiele firm, które są reklamy online tylko mają mniejsze budżety do pracy. Z wielu narzędzi przeznaczonych do zbierania leadów i konwersji perspektyw na klientów przy niskich kosztach dostępnych, to może być warte wysiłku dla Twojej firmy, aby uruchomić ograniczony czas próby w próbie jako odkrycie, czy takie kampanie może pan out dla Ciebie. Zwykle ograniczenia budżetowe nie muszą uniemożliwiać działań marketingowych, ale wymagają starannego planowania, jeśli mają one odnieść sukces.

  Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom z usług SEO i często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści, jak również. Oferujemy pełną linię usług SEO, która obejmuje tworzenie i rozwój wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERP-ach (stronach wyników wyszukiwania).

  Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak. Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepszą i najskuteczniejszą ofertę. Działamy w branży marketingu internetowego, więc częścią naszej pracy jest pomoc w stworzeniu udanej strony internetowej! Wiele firm oferuje usługi pozycjonowania stron internetowych, ale w przeciwieństwie do nich, my bierzemy pod uwagę Państwa budżet podczas przygotowywania planu, aby zmaksymalizować jego potencjalny ROI (zwrot z inwestycji). Ostatecznie uzyskanie wysokiej pozycji stron internetowych w SERP (Search Engine Rankings Page) jest inwestycją, która musi być ściśle monitorowana i dobrze zarządzana.

  Kętrzyn – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 27 056
  Powierzchnia miasta 10,4 km²
  Gęstość zaludnienia 2 644,1 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1357
  numer kierunkowy (+48) 89
  tablice rejestracyjne NKE

  Kętrzyn jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 27 056, z czego 52,6% stanowią kobiety, a 47,4% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 5,5%. Średni wiek mieszkańców wynosi 43,4 lat i jest nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego oraz nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Kętrzyna zawarli w 2019 roku 104 małżeństw, co odpowiada 3,8 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 2,2 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz znacznie więcej od wartości dla kraju.28,2% mieszkańców Kętrzyna jest stanu wolnego, 52,7% żyje w małżeństwie, 5,5% mieszkańców jest po rozwodzie, a 10,0% to wdowy/wdowcy.Kętrzyn ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -117. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -4,30 na 1000 mieszkańców Kętrzyna. W 2019 roku urodziło się 198 dzieci, w tym 45,5% dziewczynek i 54,5% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 426 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,60 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 39,6% zgonów w Kętrzynie spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 27,0% zgonów w Kętrzynie były nowotwory, a 6,6% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Kętrzyna przypada 11.58 zgonów. Jest to znacznie więcej od wartości średniej dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 253 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 341 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Kętrzyna -88. W tym samym roku 5 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 32 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące -27.58,8% mieszkańców Kętrzyna jest w wieku produkcyjnym, 16,4% w wieku przedprodukcyjnym, a 24,8% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Kętrzyn – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym zazwyczaj przeważają firmy usługowe. Im wyższe zarobki, tym łatwiej można rozwijać firmę z wykorzystaniem SEO i reklam:

  W Kętrzynie na 1000 mieszkańców pracuje 236osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz nieznacznie mniej od wartości dla Polski. 58,0% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 42,0% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Kętrzynie wynosiło w 2019 roku 13,7% (14,5% wśród kobiet i 12,9% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Kętrzynie wynosiło 3 714,64 PLN, co odpowiada 76.80% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Kętrzyna 702 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 227 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 525.26,4% aktywnych zawodowo mieszkańców Kętrzyna pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 30,4% w przemyśle i budownictwie, a 12,0% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,9% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się podział zatrudnienia według sektorów:

  Na wykresie niżej podział wykształcenia mieszkańców:

  B2B – firmy w regionie

  W Kętrzynie w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 2 641 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 1 750 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 192 nowe podmioty, a 93 podmioty zostały wyrejestrowane. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (279) podmiotów zarejestrowano w roku 2009, a najmniej (163) w roku 2018. W tym samym okresie najwięcej (307) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2009 roku, najmniej (93) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Kętrzynie najwięcej (158) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (2 528) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,2% (31) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 16,6% (439) podmiotów, a 82,2% (2 171) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Kętrzynie najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (24.1%) oraz Budownictwo (14.9%).

  Na wykresie niżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej przeważające działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Kętrzynie oddano do użytku 54 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 2,00 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Kętrzynie to 11 066 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 404 mieszkania. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz większa od średniej dla całej Polski.92,6% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 7,4% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Kętrzynie to 2,69 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Kętrzynie to 58,60 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa warmińsko-mazurskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,91% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 99,11% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,12% mieszkań posiada łazienkę, 88,25% korzysta z centralnego ogrzewania, a 92,60% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Kętrzynie znajdowały się 3 hotele (2 ★★★, 1 ★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:pokoje gościnne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 2

  drzwi automatycznie otwierane: 2

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 2

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 2 (liczba sal: 2, liczba miejsc: 180)
  z nagłośnieniem: 2

  z projektorem multimedialnym: 2

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 2

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 3

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Kętrzynie w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Kętrzyna znajduje się 119 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Budynek administracyjny z 1. poł. XIX w. (ul. Plac Grunwaldzki 1)dnia 1950-04-26, wykaz dokumentów: KS-13b-28/50 z 1950-04-26


  warmińsko-mazurskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Bartoszyce, pozycjonowanie stron Działdowo, pozycjonowanie stron Ełk, pozycjonowanie stron Giżycko, pozycjonowanie stron Iława, pozycjonowanie stron Kętrzyn, pozycjonowanie stron Mrągowo, pozycjonowanie stron Ostróda, pozycjonowanie stron Szczytno

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl