Knurów – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to firma gdzie pracują specjaliści z dużym doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od 5 lat wspólnie pracujemy nad sprawnymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy internetowe, apteki czy lokalne biznesy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują różne kanały, jak kampanie Google AdWords, pozycjonowanie, reklamy FB i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • mała, butikowa agencja
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym przy projekcie
  • zestawy startowe dla firm
  • przystępne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania

  Skąd wiedzieć jakie wyniki osiąga kampania reklamowa?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo pomagamy Ci na samym początku w prawidłowej konfiguracji modułu ecommerce w Google Analytics, tak abyś miał dane, na podstawie których możesz podejmować decyzje o zwiększaniu budżetów reklamowych i zawieszaniu konkretnych kampanii.

  Czy mogę liczyć na dodatkowy konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycje w wyszukiwarkach. Liczą się przede wszystkim wyniki finansowe, czyli sprzedaż – jeśli rośnie, to można poszerzyć marketing i dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrą optymalizację również dla swojego biznesu! Oferujemy usługi doradcze, które również pomagają rozwiązywać problemy związane ze sprzedażą. Będziemy pracować z Tobą nad kwestiami UX, takimi jak optymalizacja kart produktów i poszczególnych kroków zakupowych – wszystko to ma wpływ na to, jak efektywnie Twoja strona lub aplikacja będzie działać, gdy ktoś wciśnie przycisk kupna przy kasie!

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów internetowych?

  Wierzymy w dostarczanie naszym klientom profesjonalnych porad na temat tego, jak stać się bardziej widocznym i znaleźć sukces w sieci. Specjalizujemy się nie tylko w technicznych aspektach biznesu, ale także w kreatywnym marketingu. Istnieją trzy podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy pozycjonowaniu sklepu internetowego: cena, czas dostawy i obsługa klienta. Pozycjonowanie można podzielić na reklamę (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, AdWords) oraz obsługę (strategia sprzedaży). Jednak do profesjonalnie zarządzanej strony e-commercowej potrzebna jest zarówno reklama jak i Serwis. Jeśli Twój produkt jest zaprojektowany i wyróżnia się jakością, to klient będzie chciał go mieć bez względu na koszty wysyłki czy czas zakupu.

  Czy konkurencja w internecie nie jest za duża na rozwój firmy?

  Tak, możliwe jest rozpoczęcie nowego biznesu z wykorzystaniem Internetu. Jedną z głównych zalet handlu elektronicznego dla przedsiębiorcy jest to, że niskie koszty ogólne związane z zakupami online oznaczają, że jest mniej powodów, dla których klienci mogą zabrać swoje pieniądze gdzie indziej i kupić u konkurencji. Tak więc nie tylko można zaangażować się w bardziej bezpośredni marketing, wysyłając spersonalizowane wiadomości bezpośrednio przez e-mail w sposób efektywny kosztowo, ale także mają dostęp do narzędzi, takich jak serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram.

  Czy tworzycie content na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom z usług SEO i często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści, jak również. Oferujemy pełną linię usług SEO, która obejmuje tworzenie i rozwój wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERP-ach (stronach wyników wyszukiwania).

  Knurów – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 38 112
  Powierzchnia miasta 34,0 km²
  Gęstość zaludnienia 1 131,1 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1951
  numer kierunkowy (+48) 32
  tablice rejestracyjne SGL

  Knurów jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 38 112, z czego 51,5% stanowią kobiety, a 48,5% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 5,7%. Średni wiek mieszkańców wynosi 41,3 lat i jest nieznacznie mniejszy od średniego wieku mieszkańców województwa śląskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Knurowa zawarli w 2019 roku 175 małżeństw, co odpowiada 4,6 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa śląskiego oraz nieznacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,2 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa śląskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.27,0% mieszkańców Knurowa jest stanu wolnego, 59,1% żyje w małżeństwie, 4,2% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,1% to wdowy/wdowcy.Knurów ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -36. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -0,94 na 1000 mieszkańców Knurowa. W 2019 roku urodziło się 324 dzieci, w tym 48,8% dziewczynek i 51,2% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 371 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,92 i jest znacznie większy od średniej dla województwa oraz porównywalny do współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 39,7% zgonów w Knurowie spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 28,0% zgonów w Knurowie były nowotwory, a 3,4% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Knurowa przypada 9.4 zgonów. Jest to znacznie mniej od wartości średniej dla województwa śląskiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 346 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 503 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Knurowa -157. W tym samym roku 5 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 12 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące -7.60,0% mieszkańców Knurowa jest w wieku produkcyjnym, 18,2% w wieku przedprodukcyjnym, a 21,8% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Knurów – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W przypadku marketingu nakierowanego na rynek lokalny często sprzedawane są usługi i towary. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można rozwinąć firmę z pomocą pozycjonowania lokalnego i reklam:

  W Knurowie na 1000 mieszkańców pracuje 260osób . Jest to nieznacznie mniej od wartości dla województwa śląskiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla Polski. 30,3% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 69,7% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Knurowie wynosiło w 2019 roku 3,1% (4,0% wśród kobiet i 2,3% wśród mężczyzn). Jest to nieznacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa śląskiego oraz znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Knurowie wynosiło 4 152,62 PLN, co odpowiada 85.90% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Knurowa 3 721 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 3 480 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -241.17,5% aktywnych zawodowo mieszkańców Knurowa pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 39,9% w przemyśle i budownictwie, a 17,9% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,7% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się wykres zatrudnienia wg. sektorów:

  Poniżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Knurowie w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 3 177 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 2 070 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 292 nowe podmioty, a 112 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (359) podmiotów zarejestrowano w roku 2015, a najmniej (214) w roku 2013. W tym samym okresie najwięcej (249) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (112) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Knurowie najwięcej (479) jest stanowiących spółki handlowe z ograniczoną odpowiedzialnością. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (3 077) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,3% (9) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 16,6% (527) podmiotów, a 83,1% (2 641) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Knurowie najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (30.3%) oraz Budownictwo (10.9%).

  Poniżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Poniżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Knurowie oddano do użytku 90 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 2,36 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa śląskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Knurowie to 14 350 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 374 mieszkania. Jest to wartość nieznacznie mniejsza od wartości dla województwa śląskiego oraz porównywalna do średniej dla całej Polski.52,2% mieszkań zostało przeznaczonych na cele indywidualne, 47,8% na sprzedaż lub wynajem.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Knurowie to 4,66 i jest większa od przeciętnej liczby izb dla województwa śląskiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Knurowie to 120,80 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa śląskiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,85% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 98,22% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 98,18% mieszkań posiada łazienkę, 92,59% korzysta z centralnego ogrzewania, a 75,49% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów (na podstawie danych GUS z 2019 roku):inne obiekty hotelowe: 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Knurowie w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie


  śląskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Będzin, pozycjonowanie stron Cieszyn, pozycjonowanie stron Czechowice-Dziedzice, pozycjonowanie stron Czeladź, pozycjonowanie stron Imielin, pozycjonowanie stron Knurów, Lubliniec, pozycjonowanie stron Mikołów, pozycjonowanie stron Myszków, pozycjonowanie stron Orzesze, pozycjonowanie stron Pszczyna, pozycjonowanie stron Racibórz, pozycjonowanie stron Radlin, pozycjonowanie stron Radzionków, pozycjonowanie stron Rydułtowy, pozycjonowanie stron Siewierz, pozycjonowanie stron Skoczów, pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry, pozycjonowanie stron Ustroń, pozycjonowanie stron Wisła, pozycjonowanie stron Wodzisław Śląski, pozycjonowanie stron Zawiercie, pozycjonowanie stron Żywiec

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl