Konstantynów łódzki – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to agencja w której pracują marketerzy z wieloletnim bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad skutecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy firmom z różnych branż – pozycjonujemy sklepy e-commerce, apteki czy lokalne firmy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy Facebook i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • korzystne ceny
  • pomagamy budować twój biznes
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą obsługującym projekt
  • solidne wykonanie usługi

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

  Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO, a także często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO. Jeśli chodzi o treść, obejmuje to takie rzeczy jak tworzenie i rozwijanie wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERPach. Jeśli chodzi o pisanie atrakcyjnych artykułów lub wpisów na blogach o Twojej firmie lub referencjach biznesowych dla sieci, gwarantujemy wzorowe wyniki, ponieważ marketing jest tym, co nasz zespół robi najlepiej!

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycje w wyszukiwarkach. Liczą się przede wszystkim wyniki finansowe, czyli sprzedaż – jeśli rośnie, to można poszerzyć marketing i dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrą optymalizację również dla swojego biznesu! Oferujemy usługi doradcze, które również pomagają rozwiązywać problemy związane ze sprzedażą. Będziemy pracować z Tobą nad kwestiami UX, takimi jak optymalizacja kart produktów i poszczególnych kroków zakupowych – wszystko to ma wpływ na to, jak efektywnie Twoja strona lub aplikacja będzie działać, gdy ktoś wciśnie przycisk kupna przy kasie!

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów internetowych?

  Prawie zawsze podejmujemy się pozycjonowania sklepów internetowych. Zatrudniamy pełnoetatowych ekspertów we wszystkich aspektach reklamy, w tym w zakresie projektowania, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), płatnych i remarketingowych reklam, komunikacji, takiej jak newslettery czy kampanie e-mailowe, i wielu innych. Metody, które stosujemy w celu poprawy pozycjonowania są naprawdę zróżnicowane, ale generalnie dzielą się na dwie kategorie: jedna to marketing bezpośredni z reklamami takimi jak PPC lub Google AdWords (manipulacja słowami kluczowymi w celu dotarcia do odbiorców). Druga obejmuje przyciąganie ruchu i budowanie autorytetu w czasie za pomocą organicznych strategii SEO, którymi zarządzamy starannie zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Wszystko to oznacza, że najprawdopodobniej szukasz nas 🙂

  Na czym polega prowadzenie reklam Adwords?

  Przygotowanie kampanii wiąże się z podjęciem decyzji, jakie są cele kampanii reklamowej. Cele mogą obejmować, kiedy uruchomić reklamę, jakie reklamy uruchomić, ile to będzie kosztować i jak długo będzie trwać. Ten proces podejmowania decyzji jest bardzo umiejętne, ponieważ istnieje wiele czynników, które muszą być brane pod uwagę i ważone w stosunku do siebie, aby proces decyzyjny ma sens. Można określić, na przykład, że celem reklamy jest zwiększenie świadomości w ciągu 6 tygodni z budżetu 5K , lub zwiększenie konwersji na swojej stronie internetowej z 50 zł za dzień.

  Konstantynów Łódzki – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 18 206
  Powierzchnia miasta 27,3 km²
  Gęstość zaludnienia 664,1 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1830-1870 i 1924
  numer kierunkowy (+48) 42
  tablice rejestracyjne EPA

  Konstantynów Łódzki jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 18 206, z czego 53,5% stanowią kobiety, a 46,5% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców wzrosła o 3,9%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,7 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa łódzkiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego zawarli w 2019 roku 73 małżeństw, co odpowiada 4,0 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa łódzkiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,8 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa łódzkiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla kraju.25,2% mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego jest stanu wolnego, 54,9% żyje w małżeństwie, 6,6% mieszkańców jest po rozwodzie, a 11,4% to wdowy/wdowcy.Konstantynów Łódzki ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -55. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -3,03 na 1000 mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego. W 2019 roku urodziło się 167 dzieci, w tym 51,5% dziewczynek i 48,5% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 360 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,69 i jest porównywalny do średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 36,9% zgonów w Konstantynowie Łódzkim spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 24,8% zgonów w Konstantynowie Łódzkim były nowotwory, a 7,6% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Konstantynowa Łódzkiego przypada 12.22 zgonów. Jest to wartość porównywalna do wartości średniej dla województwa łódzkiego oraz znacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 397 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 233 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Konstantynowa Łódzkiego 164. W tym samym roku 7 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 0 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 7.58,5% mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego jest w wieku produkcyjnym, 17,1% w wieku przedprodukcyjnym, a 24,4% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Konstantynów Łódzki – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym często sprzedawane są usługi i towary. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można rozwijać biznes z wykorzystaniem SEO i reklam:

  W Konstantynowie Łódzkim na 1000 mieszkańców pracuje 286osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa łódzkiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 51,7% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 48,3% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Konstantynowie Łódzkim wynosiło w 2019 roku 7,0% (6,7% wśród kobiet i 7,3% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa łódzkiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Konstantynowie Łódzkim wynosiło 4 046,87 PLN, co odpowiada 83.70% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego 1 492 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 422 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -70.13,6% aktywnych zawodowo mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 40,8% w przemyśle i budownictwie, a 18,4% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 3,3% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej wykres zatrudnienia według branż:

  Wykres niżej przedstawia procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Konstantynowie Łódzkim w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 2 253 podmioty gospodarki narodowej, z czego 1 668 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 168 nowych podmiotów, a 105 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (218) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (163) w roku 2014. W tym samym okresie najwięcej (385) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2009 roku, najmniej (96) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2010 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Konstantynowie Łódzkim najwięcej (173) jest stanowiących spółki handlowe z ograniczoną odpowiedzialnością. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (2 159) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.2,2% (49) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 24,2% (545) podmiotów, a 73,6% (1 659) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Konstantynowie Łódzkim najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (26.1%) oraz Przetwórstwo przemysłowe (13.4%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Poniżej przeważające działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Konstantynowie Łódzkim oddano do użytku 164 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 9,01 nowych lokali. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa łódzkiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Konstantynowie Łódzkim to 7 384 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 408 mieszkań. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa łódzkiego oraz większa od średniej dla całej Polski.75,6% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 24,4% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Konstantynowie Łódzkim to 4,05 i jest porównywalna do przeciętnej liczby izb dla województwa łódzkiego oraz większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Konstantynowie Łódzkim to 112,80 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa łódzkiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 94,33% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 92,05% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 88,58% mieszkań posiada łazienkę, 82,37% korzysta z centralnego ogrzewania, a 73,08% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Konstantynowie Łódzkim znajdowały się 2 hotele (kategorii ★★★), 1 motel (kategorii ★★) oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 2 obiekty.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 1

  zespoły domków turystycznych: 1

  pokoje gościnne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 1 (liczba sal: 2, liczba miejsc: 60)
  z nagłośnieniem: 1

  z projektorem multimedialnym: 1

  z ekranem: 1

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 1

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 4

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Konstantynowie Łódzkim w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Konstantynowa Łódzkiego znajdują się 3 zabytkowe obiekty wpisane do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Kościół z 1834 r. (ul. Jana Pawła II 31)dnia 2011-10-06, wykaz dokumentów: A/116 z 2011-10-06


  łódzkie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Aleksandrów łódzki, pozycjonowanie stron Bełchatów, pozycjonowanie stron Konstantynów Łódzki, pozycjonowanie stron Kutno, pozycjonowanie stron Łęczyca, pozycjonowanie stron Łowicz, pozycjonowanie stron Pabianice, pozycjonowanie stron Radomsko, pozycjonowanie stron Rawa mazowiecka, pozycjonowanie stron Sieradz, pozycjonowanie stron Tomaszów Mazowiecki, pozycjonowanie stron Wieluń, pozycjonowanie stron Zduńska Wola, pozycjonowanie stron Zgierz

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl