Kozienice – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To agencja w której pracują ludzie z dużym bagażem doświadczeń w branży marketingu internetowego. Od wielu lat wspólnie pracujemy nad skutecznymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy firmom z różnych obszarów – pozycjonujemy sklepy internetowe, firmy transportowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • mała, butikowa agencja
  • przystępne ceny
  • zestawy startowe dla firm
  • pomagamy budować twój biznes

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycjonowanie. Należy opracować strategię, która będzie obejmowała wiele różnych kanałów pozyskiwania ruchu i klientów, takich jak media społecznościowe czy e-mail. Właściciel nie musi wdrażać ich wszystkich od początku, większość wdrażana jest etapami, gdy pojawiają się większe środki na kampanie reklamowe typu Google Adwords czy Facebook Ads. Z naszych obserwacji wynika, że łączenie metod płatnych z bezpłatnymi może zwiększyć liczbę wyświetleń u klientów nawet o 50%.

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing to nie tylko SEO. To, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o sprzedaż i rozwój firmy, to to, co dzieje się w sklepie z klientami, którzy odwiedzają Twój sklep lub stronę internetową. Dlatego też pomagamy w rozwiązywaniu problemów takich jak problemy UX, które mogą mieć wpływ na ogólny sukces niektórych obszarów projektu strony – takich jak rozmieszczenie kart produktów, etapy zakupu itp., jednocześnie świadcząc usługi konsultingowe, abyś był w stanie lepiej radzić sobie z tym problemem od samego początku, słuchając uważnie i patrząc na nowe sposoby, które technologia dostarcza rozwiązań poprzez mobilne aplikacje handlowe, które pozwalają użytkownikom dowiedzieć się więcej informacji, zanim podejmą decyzję, czy chcą coś kupić, czy nie!

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Wiesz, kiedy warto wydać więcej na reklamy, a kiedy nie warto? Jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza firma pracuje jako przedłużenie Twojego zespołu marketingowego, więc możemy dostarczyć miesięczne raporty, które będą śledzić, co wymaga poprawy i ile budżetu należy przeznaczyć, aby zmaksymalizować wyniki.

  Jakie są etapy pozycjonowania sklepu?

  Aby mieć pewność, że Twój sklep internetowy będzie widoczny dla jak największej liczby osób, ważne jest, abyś wiedział, jak przebiega proces pozycjonowania sklepu internetowego. Pierwszym krokiem jest spotkanie z obiema zainteresowanymi stronami, podczas którego ustalane są cele i plany działania (informacje o kategoriach, produktach, dotychczasowych działaniach). Następnie przeprowadzany jest audyt techniczny, a konkretnie zalecenia optymalizacyjne dotyczące tego, co należy zmienić na stronie, aby w ten sposób zwiększyć ruch na stronie.

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów e-commerce?

  Tak, nasza agencja specjalizuje się w pozycjonowaniu i reklamie sklepów internetowych. Współpracujemy z założycielami, aby ustalić najlepsze słowa kluczowe dla celów SEO. Nasi eksperci skonsultują się z Tobą, aby upewnić się, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zwiększy ruch na stronie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to coś więcej niż tylko stworzenie dobrego sklepu – to stworzenie tożsamości, dzięki której ludzie będą rozpoznawać Twoją markę, gdy będą szukać w Google ubrań, elektroniki lub artykułów dla zwierząt. Z Twojej strony internetowej powinno jasno wynikać, kim jesteś i co masz do zaoferowania, ponieważ jeśli użytkownicy nie są w stanie szybko wychwycić przynajmniej jednej istotnej różnicy między Tobą a konkurencją, nie ma sensu w ogóle kierować do nich swojej oferty.

  Kozienice – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 17 072
  Powierzchnia miasta 10,5 km²
  Gęstość zaludnienia 1 658,5 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie
  numer kierunkowy (+48) 48
  tablice rejestracyjne WKZ

  Kozienice jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 17 072, z czego 52,0% stanowią kobiety, a 48,0% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 9,9%. Średni wiek mieszkańców wynosi 44,3 lat i jest większy od średniego wieku mieszkańców województwa mazowieckiego oraz nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Kozienic zawarli w 2019 roku 65 małżeństw, co odpowiada 3,8 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,2 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.28,5% mieszkańców Kozienic jest stanu wolnego, 57,5% żyje w małżeństwie, 3,2% mieszkańców jest po rozwodzie, a 10,5% to wdowy/wdowcy.Kozienice ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -68. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -3,95 na 1000 mieszkańców Kozienic. W 2019 roku urodziło się 117 dzieci, w tym 47,0% dziewczynek i 53,0% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 334 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,72 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 32,4% zgonów w Kozienicach spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 25,8% zgonów w Kozienicach były nowotwory, a 6,6% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Kozienic przypada 10.75 zgonów. Jest to wartość porównywalna do wartości średniej dla województwa mazowieckiego oraz wartość porównywalna do wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 132 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 334 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Kozienic -202. W tym samym roku 11 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 5 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 6.55,5% mieszkańców Kozienic jest w wieku produkcyjnym, 15,6% w wieku przedprodukcyjnym, a 28,9% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Kozienice – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym zazwyczaj przeważają firmy świadczące usługi. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można budować firmę z pomocą SEO i reklam:

  W Kozienicach na 1000 mieszkańców pracuje 271osób . Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz więcej od wartości dla Polski. 58,2% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 41,8% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Kozienicach wynosiło w 2019 roku 9,7% (12,7% wśród kobiet i 7,2% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa mazowieckiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Kozienicach wynosiło 5 488,52 PLN, co odpowiada 113.50% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Kozienic 2 180 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 451 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -729.42,8% aktywnych zawodowo mieszkańców Kozienic pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 28,5% w przemyśle i budownictwie, a 6,3% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 0,8% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak wygląda podział zatrudnienia wg. branż:

  Poniżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Kozienicach w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 1 622 podmioty gospodarki narodowej, z czego 1 270 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 81 nowych podmiotów, a 72 podmioty zostały wyrejestrowane. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (149) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (81) w roku 2019. W tym samym okresie najwięcej (152) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (72) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Kozienicach najwięcej (96) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (1 537) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,5% (8) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 24,3% (394) podmiotów, a 75,2% (1 220) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Kozienicach najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (25.7%) oraz Budownictwo (18.7%).

  Na wykresie niżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Wykres niżej przedstawia przeważające działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Kozienicach oddano do użytku 37 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 2,17 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Kozienicach to 6 897 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 398 mieszkań. Jest to wartość mniejsza od wartości dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie większa od średniej dla całej Polski.51,4% mieszkań zostało przeznaczonych na cele indywidualne, 48,6% na sprzedaż lub wynajem.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Kozienicach to 4,16 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa mazowieckiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Kozienicach to 94,70 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa mazowieckiego oraz większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 98,51% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 97,81% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,30% mieszkań posiada łazienkę, 95,06% korzysta z centralnego ogrzewania, a 89,88% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Kozienicach znajdował się 1 hotel (kategorii ★★), 0 moteli oraz 1 pensjonat (kategorii ★★). W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  zespoły domków turystycznych: 1

  kempingi: 1 (całoroczne: 0)
  pokoje gościnne: 1

  kwatery agroturystyczne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 4

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 3

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 2 (liczba sal: 3, liczba miejsc: 150)
  z nagłośnieniem: 3

  z projektorem multimedialnym: 4

  z ekranem: 4

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 4

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 4

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Kozienicach w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Kozienic znajduje się 12 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Zespół – pałac z XVIII w. (ul. Warszawska 2)dnia 1955-08-20, wykaz dokumentów: 200 z 1955-08-20; 630 z 1957-12-17; 315 z 1967-06-15; 98/A/81 z 1981-03-18


  mazowieckie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Ciechanów, pozycjonowanie stron Garwolin, pozycjonowanie stron Gostynin, pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki, pozycjonowanie stron Grójec, pozycjonowanie stron Kozienice, pozycjonowanie stron Legionowo, pozycjonowanie stron Łomianki, pozycjonowanie stron Marki, pozycjonowanie stron Milanówek, pozycjonowanie stron Mińsk Mazowiecki, pozycjonowanie stron Mława, pozycjonowanie stron Nowy Dwór Mazowiecki, pozycjonowanie stron Ostrów Mazowiecka, pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski, pozycjonowanie stron Otwock, pozycjonowanie stron Piaseczno, pozycjonowanie stron Piastów, pozycjonowanie stron Płońsk, pozycjonowanie stron Pruszków, pozycjonowanie stron Radzymin, pozycjonowanie stron Sochaczew, pozycjonowanie stron Sulejówek, pozycjonowanie stron Szydłowiec, pozycjonowanie stron Wołomin, pozycjonowanie stron Wyszków, pozycjonowanie stron Ząbki, pozycjonowanie stron Żuromin, pozycjonowanie stron Zwoleń, pozycjonowanie stron Żyrardów

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl