Marki – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to firma gdzie pracują marketerzy z dużym doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad bezpiecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy firmom z różnych obszarów – pozycjonujemy sklepy e-commerce, apteki czy lokalne biznesy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają tajniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google Ads, SEO, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • korzystne ceny
  • nastawienie na efekt
  • niewielka, butikowa agencja
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą obsługującym projekt

  Czy prowadzicie kampanie reklamowe w internecie z małym budżetem?

  Prowadzenie działań reklamowych z małych budżetów jest możliwe. W rzeczywistości, wiele firm, które są reklamy online tylko mają mniejsze budżety do pracy. Z wielu narzędzi przeznaczonych do zbierania leadów i konwersji perspektyw na klientów przy niskich kosztach dostępnych, to może być warte wysiłku dla Twojej firmy, aby uruchomić ograniczony czas próby w próbie jako odkrycie, czy takie kampanie może pan out dla Ciebie. Zwykle ograniczenia budżetowe nie muszą uniemożliwiać działań marketingowych, ale wymagają starannego planowania, jeśli mają one odnieść sukces.

  Jak wygląda pozycjonowanie sklepu w praktyce?

  Aby mieć pewność, że Twój sklep internetowy będzie widoczny dla jak największej liczby osób, ważne jest, abyś wiedział, jak przebiega proces pozycjonowania sklepu internetowego. Pierwszym krokiem jest spotkanie z obiema zainteresowanymi stronami, podczas którego ustalane są cele i plany działania (informacje o kategoriach, produktach, dotychczasowych działaniach). Następnie przeprowadzany jest audyt techniczny, a konkretnie zalecenia optymalizacyjne dotyczące tego, co należy zmienić na stronie, aby w ten sposób zwiększyć ruch na stronie.

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Właściciel sklepu powinien mieć zorganizowaną strategię pozyskiwania klientów. Może to obejmować pozyskiwanie ruchu z wielu kanałów, a jest ich wiele do wykorzystania. Na początku działalności pomagamy w stworzeniu takiego planu, nie wszystko musi być realizowane od razu! Najczęściej najlepszym sposobem jest łączenie kampanii płatnych z darmowymi. Z naszych obserwacji wynika, że to poprowadzi Twój biznes w dobrym kierunku: prosto do sukcesu!

  Czy mogę liczyć na dodatkowy konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycje w wyszukiwarkach. Liczą się przede wszystkim wyniki finansowe, czyli sprzedaż – jeśli rośnie, to można poszerzyć marketing i dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrą optymalizację również dla swojego biznesu! Oferujemy usługi doradcze, które również pomagają rozwiązywać problemy związane ze sprzedażą. Będziemy pracować z Tobą nad kwestiami UX, takimi jak optymalizacja kart produktów i poszczególnych kroków zakupowych – wszystko to ma wpływ na to, jak efektywnie Twoja strona lub aplikacja będzie działać, gdy ktoś wciśnie przycisk kupna przy kasie!

  Jeśli mam mniejszy budżet, możecie nadal pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak, zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Mówiąc prościej, jeśli wykupisz u nas reklamę, zarówno poprzez PPC, jak i retargeting, Twoja firma będzie widoczna dla osób poszukujących towarów podobnych do Twojej.

  Marki – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 35 461
  Powierzchnia miasta 26,2 km²
  Gęstość zaludnienia 1 296,9 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1967
  numer kierunkowy (+48) 22
  tablice rejestracyjne WWL

  Marki jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 35 461, z czego 52,4% stanowią kobiety, a 47,6% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców wzrosła o 66,2%. Średni wiek mieszkańców wynosi 35,8 lat i jest znacznie mniejszy od średniego wieku mieszkańców województwa mazowieckiego oraz znacznie mniejszy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Marek zawarli w 2019 roku 187 małżeństw, co odpowiada 5,4 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,3 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.27,2% mieszkańców Marek jest stanu wolnego, 59,0% żyje w małżeństwie, 4,6% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,0% to wdowy/wdowcy.Marki ma dodatni przyrost naturalny wynoszący 266. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu 7,67 na 1000 mieszkańców Marek. W 2019 roku urodziło się 524 dzieci, w tym 47,5% dziewczynek i 52,5% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 414 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,45 i jest znacznie większy od średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 33,2% zgonów w Markach spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 27,0% zgonów w Markach były nowotwory, a 8,7% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Marek przypada 7.44 zgonów. Jest to znacznie mniej od wartości średniej dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 1 674 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 431 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Marek 1 243. W tym samym roku 42 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 1 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 41.61,4% mieszkańców Marek jest w wieku produkcyjnym, 25,1% w wieku przedprodukcyjnym, a 13,5% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Marki – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W działaniach marketingowych w danym obszarze często przeważają firmy usługowe. Im wyższe zarobki, tym łatwiej można budować biznes z wykorzystaniem SEO i kampanii reklamowych:

  W Markach na 1000 mieszkańców pracuje 199osób . Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. 47,7% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 52,3% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Markach wynosiło w 2019 roku 4,8% (5,3% wśród kobiet i 4,3% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Markach wynosiło 4 472,81 PLN, co odpowiada 92.50% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Marek 2 245 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 188 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -1 057.13,6% aktywnych zawodowo mieszkańców Marek pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 28,0% w przemyśle i budownictwie, a 26,4% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,7% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak wygląda wykres zatrudnienia według branż:

  Poniżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Markach w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 5 399 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 4 076 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 557 nowych podmiotów, a 270 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (578) podmiotów zarejestrowano w roku 2018, a najmniej (325) w roku 2009. W tym samym okresie najwięcej (926) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2009 roku, najmniej (202) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2012 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Markach najwięcej (492) jest stanowiących spółki handlowe z ograniczoną odpowiedzialnością. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (5 232) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,2% (11) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 22,0% (1 188) podmiotów, a 77,8% (4 200) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Markach najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (21.4%) oraz Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna (14.9%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Markach oddano do użytku 746 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 21,04 nowych lokali. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Markach to 13 519 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 399 mieszkań. Jest to wartość mniejsza od wartości dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie większa od średniej dla całej Polski.92,1% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 7,9% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Markach to 3,97 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Markach to 100,00 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa mazowieckiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 96,11% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 95,90% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 94,67% mieszkań posiada łazienkę, 90,79% korzysta z centralnego ogrzewania, a 87,03% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Markach znajdowały się 2 hotele (1 ★★★, 1 ★), 1 motel (kategorii ★★★) oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych pozostała bez zmian.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:pokoje gościnne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):pochylnia wjazdowa: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 2 (liczba sal: 4, liczba miejsc: 300)
  z nagłośnieniem: 1

  z projektorem multimedialnym: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 1

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 1

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 3

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Markach w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Marek znajduje się 24 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Park z poł. XIX w.dnia 1982-12-16, wykaz dokumentów: 1208 z 1982-12-16; brak numeru z 2010-07-30


  mazowieckie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Ciechanów, pozycjonowanie stron Garwolin, pozycjonowanie stron Gostynin, pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki, pozycjonowanie stron Grójec, pozycjonowanie stron Kozienice, pozycjonowanie stron Legionowo, pozycjonowanie stron Łomianki, pozycjonowanie stron Marki, pozycjonowanie stron Milanówek, pozycjonowanie stron Mińsk Mazowiecki, pozycjonowanie stron Mława, pozycjonowanie stron Nowy Dwór Mazowiecki, pozycjonowanie stron Ostrów Mazowiecka, pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski, pozycjonowanie stron Otwock, pozycjonowanie stron Piaseczno, pozycjonowanie stron Piastów, pozycjonowanie stron Płońsk, pozycjonowanie stron Pruszków, pozycjonowanie stron Radzymin, pozycjonowanie stron Sochaczew, pozycjonowanie stron Sulejówek, pozycjonowanie stron Szydłowiec, pozycjonowanie stron Wołomin, pozycjonowanie stron Wyszków, pozycjonowanie stron Ząbki, pozycjonowanie stron Żuromin, pozycjonowanie stron Zwoleń, pozycjonowanie stron Żyrardów

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl