Namysłów – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma gdzie pracują ludzie z dużym doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad skutecznymi działaniami marketingowymi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych branż – pozycjonujemy sklepy e-commerce, apteki czy lokalne biznesy.

  SemStart to doświadczone osoby. Doskonale znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, takie jak kampanie Google AdWords, SEO, reklamy Facebook i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • prowadzimy marketing dla firm z różnych nisz
  • solidne wykonanie usługi
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklam
  • pomagamy budować twój biznes

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Właściciel sklepu internetowego może spędzić wiele godzin na doskonaleniu swojego rankingu w wyszukiwarkach, ale jeśli nie ma klientów, którzy mogliby przekształcić się w sprzedaż, to wszystko na nic. Dlatego właśnie firma musi skupić się nie tylko na rankingach SEO, ale także na wynikach finansowych, które z nich wynikają: Kiedy Twoja firma może zwiększyć swoje dochody, możesz zainwestować w lepsze taktyki marketingowe, takie jak doradztwo lub kampanie reklamowe.

  Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak, zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Mówiąc prościej, jeśli wykupisz u nas reklamę, zarówno poprzez PPC, jak i retargeting, Twoja firma będzie widoczna dla osób poszukujących towarów podobnych do Twojej.

  Na czym polega prowadzenie kampanii Adwords?

  Przygotowanie kampanii wiąże się z podjęciem decyzji, jakie są cele kampanii reklamowej. Cele mogą obejmować, kiedy uruchomić reklamę, jakie reklamy uruchomić, ile to będzie kosztować i jak długo będzie trwać. Ten proces podejmowania decyzji jest bardzo umiejętne, ponieważ istnieje wiele czynników, które muszą być brane pod uwagę i ważone w stosunku do siebie, aby proces decyzyjny ma sens. Można określić, na przykład, że celem reklamy jest zwiększenie świadomości w ciągu 6 tygodni z budżetu 5K , lub zwiększenie konwersji na swojej stronie internetowej z 50 zł za dzień.

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Właściciel sklepu powinien mieć zorganizowaną strategię pozyskiwania klientów. Może to obejmować pozyskiwanie ruchu z wielu kanałów, a jest ich wiele do wykorzystania. Na początku działalności pomagamy w stworzeniu takiego planu, nie wszystko musi być realizowane od razu! Najczęściej najlepszym sposobem jest łączenie kampanii płatnych z darmowymi. Z naszych obserwacji wynika, że to poprowadzi Twój biznes w dobrym kierunku: prosto do sukcesu!

  Skąd wiedzieć jakie wyniki osiąga kampania reklamowa?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

  Namysłów – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 16 596
  Powierzchnia miasta 22,6 km²
  Gęstość zaludnienia 729,3 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie ok. 1249
  numer kierunkowy (+48) 77
  tablice rejestracyjne ONA

  Namysłów jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 16 596, z czego 52,6% stanowią kobiety, a 47,4% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 0,9%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,4 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa opolskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Namysłowa zawarli w 2019 roku 68 małżeństw, co odpowiada 4,1 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to nieznacznie mniej od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,8 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa opolskiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla kraju.28,5% mieszkańców Namysłowa jest stanu wolnego, 55,9% żyje w małżeństwie, 4,0% mieszkańców jest po rozwodzie, a 10,0% to wdowy/wdowcy.Namysłów ma dodatni przyrost naturalny wynoszący 28. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu 1,69 na 1000 mieszkańców Namysłowa. W 2019 roku urodziło się 169 dzieci, w tym 46,7% dziewczynek i 53,3% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 385 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,97 i jest znacznie większy od średniej dla województwa oraz nieznacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 36,2% zgonów w Namysłowie spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 27,5% zgonów w Namysłowie były nowotwory, a 7,5% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Namysłowa przypada 8.52 zgonów. Jest to znacznie mniej od wartości średniej dla województwa opolskiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 263 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 170 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Namysłowa 93. W tym samym roku 8 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 2 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 6.58,4% mieszkańców Namysłowa jest w wieku produkcyjnym, 17,3% w wieku przedprodukcyjnym, a 24,4% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Namysłów – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W przypadku marketingu nakierowanego na rynek lokalny często przeważają firmy usługowe. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można budować biznes z wykorzystaniem SEO i reklam:

  W Namysłowie na 1000 mieszkańców pracuje 295osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 57,3% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 42,7% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Namysłowie wynosiło w 2019 roku 7,8% (10,4% wśród kobiet i 5,5% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa opolskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Namysłowie wynosiło 4 176,14 PLN, co odpowiada 86.40% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Namysłowa 986 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 376 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 390.25,8% aktywnych zawodowo mieszkańców Namysłowa pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 34,7% w przemyśle i budownictwie, a 10,5% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,2% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się wykres zatrudnienia wg. branż:

  Poniżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Namysłowie w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 2 308 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 1 634 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 161 nowych podmiotów, a 88 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (183) podmiotów zarejestrowano w roku 2009, a najmniej (126) w roku 2011. W tym samym okresie najwięcej (192) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (88) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Namysłowie najwięcej (167) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (2 227) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,3% (31) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 20,9% (482) podmiotów, a 77,8% (1 795) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Namysłowie najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (25.7%) oraz Budownictwo (15.8%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Namysłowie oddano do użytku 157 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 9,46 nowych lokali. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Namysłowie to 7 069 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 429 mieszkań. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski.82,2% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 17,8% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Namysłowie to 3,25 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa opolskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Namysłowie to 73,50 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa opolskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,55% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 98,77% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,47% mieszkań posiada łazienkę, 88,91% korzysta z centralnego ogrzewania, a 88,02% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Namysłowie znajdowało się 5 hoteli (2 ★★★, 3 ★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 4 obiekty.Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 2

  drzwi automatycznie otwierane: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 1 (liczba sal: 1, liczba miejsc: 60)
  z nagłośnieniem: 2

  z projektorem multimedialnym: 2

  z zestawem do wideokonferencji: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 2

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 2

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 5

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Namysłowie w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Namysłowa znajduje się 62 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Stanowisko archeologiczne Namysłów, st.7 z epoki brązu dnia 1966-02-07, wykaz dokumentów: A-62/66 z 1966-02-07


  opolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Kędzierzyn-Koźle, pozycjonowanie stron Kluczbork, pozycjonowanie stron Namysłów, pozycjonowanie stron Nysa, pozycjonowanie stron Prudnik

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl