Nisko – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.    DLACZEGO MY?

    Semstart to agencja gdzie pracują marketerzy z wieloletnim doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad sprawnymi działaniami reklamowymi.

    Pomagamy firmom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy internetowe, apteki czy lokalne biznesy.

    SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują różne kanały, jak kampanie Google AdWords, SEO, reklamy na Facebooku i inne.

    4 POWODY DLACZEGO

    • solidne wykonanie usługi
    • korzystne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
    • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklam
    • mała, butikowa firma marketingowa

    Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

    Pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO i często zajmujemy się również ich potrzebami w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO, w tym projektowanie i tworzenie stron internetowych na zamówienie, aby sprostać wymaganiom wizerunkowym Twojej firmy; architekturę strony, aby sprostać zarówno obecnym oczekiwaniom klientów, jak i przyszłościowym inwestycjom w technologię za wszelką cenę; badania słów kluczowych, które dadzą Ci cenny wgląd w to, czego ludzie szukają w Google, dzięki czemu będziemy mogli umieścić te frazy tuż przed nimi, gdzie będą mogli je łatwo znaleźć – tak jak Twoje!

    Jak sprawdzić wyniki kampanii?

    Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

    Jak działa prowadzenie kampanii Google Ads?

    Ciągłe śledzenie analizy wartości cost-per-click, współczynnika konwersji i objętości wyszukiwania dla słów kluczowych. Powinieneś dążyć do osiągnięcia maksymalnej wydajności dla Twojego budżetu przy możliwie najniższych kosztach reklamy. Przygotowanie kampanii Adwords zajmuje dużo czasu, zanim zostanie ona włączona i wysłana w przestrzeń internetową. Często lepiej jest robić to partiami, ponieważ każda sekunda się liczy, gdy masz do czynienia z kampaniami online: testuj kampanie Adwords przed ich uruchomieniem i starannie planuj każde uruchomienie, aby zmaksymalizować skuteczność kampanii. Istnieją dwa główne sposoby zarządzania kampanią reklamową po jej aktywacji – albo zarządzanie w locie (łatwiejsza metoda), albo wdrażanie automatycznych strategii przetargowych z platformy Google Ads (bardziej skomplikowane, ale potencjalnie bardziej lukratywne).

    Jeśli mam mniejszy budżet, możecie nadal pomóc w pozycjonowaniu strony?

    Tak. Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepszą i najskuteczniejszą ofertę. Działamy w branży marketingu internetowego, więc częścią naszej pracy jest pomoc w stworzeniu udanej strony internetowej! Wiele firm oferuje usługi pozycjonowania stron internetowych, ale w przeciwieństwie do nich, my bierzemy pod uwagę Państwa budżet podczas przygotowywania planu, aby zmaksymalizować jego potencjalny ROI (zwrot z inwestycji). Ostatecznie uzyskanie wysokiej pozycji stron internetowych w SERP (Search Engine Rankings Page) jest inwestycją, która musi być ściśle monitorowana i dobrze zarządzana.

    Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

    Marketing to nie tylko SEO. To, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o sprzedaż i rozwój firmy, to to, co dzieje się w sklepie z klientami, którzy odwiedzają Twój sklep lub stronę internetową. Dlatego też pomagamy w rozwiązywaniu problemów takich jak problemy UX, które mogą mieć wpływ na ogólny sukces niektórych obszarów projektu strony – takich jak rozmieszczenie kart produktów, etapy zakupu itp., jednocześnie świadcząc usługi konsultingowe, abyś był w stanie lepiej radzić sobie z tym problemem od samego początku, słuchając uważnie i patrząc na nowe sposoby, które technologia dostarcza rozwiązań poprzez mobilne aplikacje handlowe, które pozwalają użytkownikom dowiedzieć się więcej informacji, zanim podejmą decyzję, czy chcą coś kupić, czy nie!

    Nisko – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

    Liczba mieszkańców 15 331
    Powierzchnia miasta 61,0 km²
    Gęstość zaludnienia 252,0 osób/km²
    data założenia/prawa miejskie 20 października 1933
    numer kierunkowy (+48) 15
    tablice rejestracyjne RNI

    Nisko jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 15 331, z czego 51,4% stanowią kobiety, a 48,6% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 1,8%. Średni wiek mieszkańców wynosi 41,2 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa podkarpackiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Niska zawarli w 2019 roku 72 małżeństw, co odpowiada 4,7 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa podkarpackiego oraz wartość porównywalna do wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,1 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to mniej od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.31,6% mieszkańców Niska jest stanu wolnego, 55,6% żyje w małżeństwie, 2,2% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,1% to wdowy/wdowcy.Nisko ma dodatni przyrost naturalny wynoszący 10. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu 0,65 na 1000 mieszkańców Niska. W 2019 roku urodziło się 133 dzieci, w tym 52,6% dziewczynek i 47,4% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 380 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,96 i jest mniejszy od średniej dla województwa oraz nieznacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 53,7% zgonów w Nisku spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 21,8% zgonów w Nisku były nowotwory, a 3,4% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Niska przypada 8.03 zgonów. Jest to znacznie mniej od wartości średniej dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 167 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 214 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Niska -47. W tym samym roku 13 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 23 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące -10.64,6% mieszkańców Niska jest w wieku produkcyjnym, 16,4% w wieku przedprodukcyjnym, a 19,0% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

    Nisko – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

    W działaniach marketingowych w danym obszarze często przeważają firmy świadczące usługi. Im wyższe zarobki, tym łatwiej można rozwijać firmę z wykorzystaniem pozycjonowania lokalnego i reklam:

    W Nisku na 1000 mieszkańców pracuje 206osób . Jest to nieznacznie mniej od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. 59,7% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 40,3% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Nisku wynosiło w 2019 roku 14,1% (17,3% wśród kobiet i 11,3% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa podkarpackiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Nisku wynosiło 3 475,10 PLN, co odpowiada 71.90% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Niska 1 401 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 776 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 375.52,3% aktywnych zawodowo mieszkańców Niska pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 18,9% w przemyśle i budownictwie, a 8,7% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 0,7% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

    Tak przedstawia się wykres zatrudnienia wg. sektorów:

    Na wykresie niżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

    B2B – firmy w regionie

    W Nisku w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 1 412 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 1 119 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 119 nowych podmiotów, a 56 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (133) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (94) w roku 2017. W tym samym okresie najwięcej (117) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (56) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Nisku najwięcej (102) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (1 363) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,1% (15) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 23,2% (327) podmiotów, a 75,8% (1 070) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Nisku najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (25.9%) oraz Budownictwo (15.4%).

    Na wykresie niżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

    Poniżej procentowy podział rodzajów działalności firm:

    Rynek nieruchomości

    W 2019 roku w Nisku oddano do użytku 53 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 3,46 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Nisku to 5 225 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 340 mieszkań. Jest to wartość większa od wartości dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski.52,8% mieszkań zostało przeznaczonych na cele indywidualne, 47,2% na lokale zakładowe.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Nisku to 4,68 i jest większa od przeciętnej liczby izb dla województwa podkarpackiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Nisku to 103,30 m2 i jest porównywalna do przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa podkarpackiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 93,36% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 92,69% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 92,06% mieszkań posiada łazienkę, 86,28% korzysta z centralnego ogrzewania, a 80,50% z gazu sieciowego.

    Turystyka i komunikacja w regionie

    Turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów (na podstawie danych GUS z 2019 roku):pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 1

    Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Nisku w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

    Atrakcje w regionie

    Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Niska znajduje się 16 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

    Cmentarzysko Nisko-Warchoły, st.3 z epoki brązu dnia 1969-12-22, wykaz dokumentów: A-541 z 1969-12-22; C-53 z 2012-03-02


    podkarpackie – inne miejscowości

    pozycjonowanie stron Baranów Sandomierski, pozycjonowanie stron Brzozów, pozycjonowanie stron Dębica, pozycjonowanie stron Głogów, pozycjonowanie stron Jarosław, pozycjonowanie stron Jasło, pozycjonowanie stron Kolbuszowa, pozycjonowanie stron Łańcut, pozycjonowanie stron Leżajsk, pozycjonowanie stron Lubaczów, pozycjonowanie stron Mielec, pozycjonowanie stron Nisko, pozycjonowanie stron Przeworsk, pozycjonowanie stron Ropczyce, Sanok, pozycjonowanie stron Stalowa Wola

    źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl