Nowa Sól – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma w której pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu internetowego. Od wielu lat wspólnie pracujemy nad skutecznymi działaniami marketingowymi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to doświadczone osoby. Doskonale znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują różne kanały, jak kampanie Google AdWords, pozycjonowanie, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • rzetelne wykonanie usługi
  • prowadzimy marketing dla firm z wielu branż
  • przystępne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
  • pomagamy budować twój biznes

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing to nie tylko SEO. To, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o sprzedaż i rozwój firmy, to to, co dzieje się w sklepie z klientami, którzy odwiedzają Twój sklep lub stronę internetową. Dlatego też pomagamy w rozwiązywaniu problemów takich jak problemy UX, które mogą mieć wpływ na ogólny sukces niektórych obszarów projektu strony – takich jak rozmieszczenie kart produktów, etapy zakupu itp., jednocześnie świadcząc usługi konsultingowe, abyś był w stanie lepiej radzić sobie z tym problemem od samego początku, słuchając uważnie i patrząc na nowe sposoby, które technologia dostarcza rozwiązań poprzez mobilne aplikacje handlowe, które pozwalają użytkownikom dowiedzieć się więcej informacji, zanim podejmą decyzję, czy chcą coś kupić, czy nie!

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów e-commerce?

  Prawie zawsze podejmujemy się pozycjonowania sklepów internetowych. Zatrudniamy pełnoetatowych ekspertów we wszystkich aspektach reklamy, w tym w zakresie projektowania, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), płatnych i remarketingowych reklam, komunikacji, takiej jak newslettery czy kampanie e-mailowe, i wielu innych. Metody, które stosujemy w celu poprawy pozycjonowania są naprawdę zróżnicowane, ale generalnie dzielą się na dwie kategorie: jedna to marketing bezpośredni z reklamami takimi jak PPC lub Google AdWords (manipulacja słowami kluczowymi w celu dotarcia do odbiorców). Druga obejmuje przyciąganie ruchu i budowanie autorytetu w czasie za pomocą organicznych strategii SEO, którymi zarządzamy starannie zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Wszystko to oznacza, że najprawdopodobniej szukasz nas 🙂

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing jest kluczowym elementem sukcesu Twojego sklepu, ale ważne jest również to, jak go prowadzisz i jakimi kanałami. Bardzo ważne jest, aby właściciel miał ogólny plan strategii marketingowej, dzięki czemu będzie mógł mądrze inwestować w to, które taktyki sprawdzą się najlepiej w zależności od ograniczeń budżetowych. Z naszego doświadczenia w LSA Marketing Solutions wynika, że łączenie płatnych mediów z influencerami lub twórcami treści często daje lepsze rezultaty niż poleganie wyłącznie na jednej metodzie – zwłaszcza jeśli zasoby takie jak czas i pieniądze są ograniczone, jak większość małych firm powie Ci!

  Czy prowadzicie działania reklamowe w internecie z małym budżetem?

  Prowadzenie działań reklamowych z małych budżetów jest możliwe. W rzeczywistości, wiele firm, które są reklamy online tylko mają mniejsze budżety do pracy. Z wielu narzędzi przeznaczonych do zbierania leadów i konwersji perspektyw na klientów przy niskich kosztach dostępnych, to może być warte wysiłku dla Twojej firmy, aby uruchomić ograniczony czas próby w próbie jako odkrycie, czy takie kampanie może pan out dla Ciebie. Zwykle ograniczenia budżetowe nie muszą uniemożliwiać działań marketingowych, ale wymagają starannego planowania, jeśli mają one odnieść sukces.

  Na czym polega prowadzenie reklam Adwords?

  Dobrze przemyślana kampania reklamowa zaowocuje większą liczbą potencjalnych klientów dla firmy, z wyższym współczynnikiem konwersji. Reklama w Internecie często odbywa się za pomocą reklam w wyszukiwarkach (znanych jako Adwords) lub w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Kampanie reklamowe muszą być przygotowane z wyprzedzeniem, z uważnym uwzględnieniem czynników, takich jak słowa kluczowe, które opisują oferowane elementy i ich znaczenie dla tego, co ludzie szukają; oferty, które określają pozycję w wynikach wyszukiwania, a także ogólne koszty związane z prowadzeniem kampanii reklamowej. Kampanie testowe powinny być skonfigurowane najpierw w celu, dzięki czemu można zobaczyć, jak reaguje rynek przed inwestowaniem mocno do niego – opłaca się wiedzieć, co działa najlepiej przed pójściem na całość!

  Nowa Sól – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 38 645
  Powierzchnia miasta 21,8 km²
  Gęstość zaludnienia 1 781,8 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1743
  numer kierunkowy (+48) 68
  tablice rejestracyjne FNW

  Nowa Sól jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 38 645, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 5,8%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,9 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa lubuskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Nowej Soli zawarli w 2019 roku 184 małżeństw, co odpowiada 4,7 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to nieznacznie więcej od wartości dla województwa lubuskiego oraz wartość porównywalna do wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,5 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa lubuskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.28,8% mieszkańców Nowej Soli jest stanu wolnego, 53,9% żyje w małżeństwie, 5,4% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,8% to wdowy/wdowcy.Nowa Sól ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -81. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -2,09 na 1000 mieszkańców Nowej Soli. W 2019 roku urodziło się 350 dzieci, w tym 50,0% dziewczynek i 50,0% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 410 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,79 i jest nieznacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 35,5% zgonów w Nowej Soli spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 25,7% zgonów w Nowej Soli były nowotwory, a 6,0% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Nowej Soli przypada 11.12 zgonów. Jest to wartość porównywalna do wartości średniej dla województwa lubuskiego oraz nieznacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 342 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 456 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Nowej Soli -114. W tym samym roku 18 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 0 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 18.57,3% mieszkańców Nowej Soli jest w wieku produkcyjnym, 17,2% w wieku przedprodukcyjnym, a 25,5% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Nowa Sól – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym często sprzedawane są usługi i towary. Im wyższe zarobki, tym łatwiej można budować firmę z pomocą pozycjonowania lokalnego i kampanii reklamowych:

  W Nowej Soli na 1000 mieszkańców pracuje 291osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa lubuskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 47,9% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 52,1% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Nowej Soli wynosiło w 2019 roku 5,0% (6,2% wśród kobiet i 3,9% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa lubuskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Nowej Soli wynosiło 4 174,69 PLN, co odpowiada 86.30% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Nowej Soli 1 693 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 2 306 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 613.14,1% aktywnych zawodowo mieszkańców Nowej Soli pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 43,1% w przemyśle i budownictwie, a 13,4% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,8% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się podział zatrudnienia wg. sektorów:

  Poniżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Nowej Soli w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 3 892 podmioty gospodarki narodowej, z czego 2 579 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 385 nowych podmiotów, a 160 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (439) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (318) w roku 2017. W tym samym okresie najwięcej (540) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (160) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Nowej Soli najwięcej (221) jest stanowiących spółki handlowe z ograniczoną odpowiedzialnością. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (3 716) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,1% (42) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 24,3% (946) podmiotów, a 74,6% (2 904) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Nowej Soli najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (24.0%) oraz Budownictwo (21.7%).

  Na wykresie niżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Na wykresie niżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Nowej Soli oddano do użytku 136 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 3,52 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa lubuskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Nowej Soli to 15 620 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 402 mieszkania. Jest to wartość większa od wartości dla województwa lubuskiego oraz nieznacznie większa od średniej dla całej Polski.83,8% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 16,2% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Nowej Soli to 2,79 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa lubuskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Nowej Soli to 65,60 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa lubuskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,23% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 95,61% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 93,56% mieszkań posiada łazienkę, 80,45% korzysta z centralnego ogrzewania, a 90,31% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Nowej Soli znajdowały się 3 hotele (1 ★, 2 w trakcie kategoryzacji), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 1 (liczba sal: 1, liczba miejsc: 30)
  z nagłośnieniem: 2

  z projektorem multimedialnym: 1

  z ekranem: 1

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 4

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Nowej Soli w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Nowej Soli znajduje się 180 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Cmentarzysko Koserz, st.1 z epoki brązu dnia 1971-11-24, wykaz dokumentów: 379/Ar z 1971-11-24


  lubuskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Kostrzyn nad Odrą, pozycjonowanie stron Międzyrzecz, pozycjonowanie stron Nowa Sól, pozycjonowanie stron Żagań, pozycjonowanie stron Żary

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl