Nowy Targ – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to agencja gdzie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad skutecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych branż – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google Ads, SEO, reklamy FB i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • nastawienie na efekt
  • korzystne ceny
  • rzetelne wykonanie usługi
  • prowadzimy reklamę dla firm z różnych nisz

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycjonowanie. Należy opracować strategię, która będzie obejmowała wiele różnych kanałów pozyskiwania ruchu i klientów, takich jak media społecznościowe czy e-mail. Właściciel nie musi wdrażać ich wszystkich od początku, większość wdrażana jest etapami, gdy pojawiają się większe środki na kampanie reklamowe typu Google Adwords czy Facebook Ads. Z naszych obserwacji wynika, że łączenie metod płatnych z bezpłatnymi może zwiększyć liczbę wyświetleń u klientów nawet o 50%.

  Jak działa prowadzenie kampanii Google Ads?

  Ciągłe śledzenie analizy wartości cost-per-click, współczynnika konwersji i objętości wyszukiwania dla słów kluczowych. Powinieneś dążyć do osiągnięcia maksymalnej wydajności dla Twojego budżetu przy możliwie najniższych kosztach reklamy. Przygotowanie kampanii Adwords zajmuje dużo czasu, zanim zostanie ona włączona i wysłana w przestrzeń internetową. Często lepiej jest robić to partiami, ponieważ każda sekunda się liczy, gdy masz do czynienia z kampaniami online: testuj kampanie Adwords przed ich uruchomieniem i starannie planuj każde uruchomienie, aby zmaksymalizować skuteczność kampanii. Istnieją dwa główne sposoby zarządzania kampanią reklamową po jej aktywacji – albo zarządzanie w locie (łatwiejsza metoda), albo wdrażanie automatycznych strategii przetargowych z platformy Google Ads (bardziej skomplikowane, ale potencjalnie bardziej lukratywne).

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów e-commerce?

  Tak, nasza agencja specjalizuje się w pozycjonowaniu i reklamie sklepów internetowych. Współpracujemy z założycielami, aby ustalić najlepsze słowa kluczowe dla celów SEO. Nasi eksperci skonsultują się z Tobą, aby upewnić się, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zwiększy ruch na stronie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to coś więcej niż tylko stworzenie dobrego sklepu – to stworzenie tożsamości, dzięki której ludzie będą rozpoznawać Twoją markę, gdy będą szukać w Google ubrań, elektroniki lub artykułów dla zwierząt. Z Twojej strony internetowej powinno jasno wynikać, kim jesteś i co masz do zaoferowania, ponieważ jeśli użytkownicy nie są w stanie szybko wychwycić przynajmniej jednej istotnej różnicy między Tobą a konkurencją, nie ma sensu w ogóle kierować do nich swojej oferty.

  Skąd wiedzieć jakie wyniki osiąga kampania reklamowa?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

  Czy tworzycie content na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom z usług SEO i często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści, jak również. Oferujemy pełną linię usług SEO, która obejmuje tworzenie i rozwój wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERP-ach (stronach wyników wyszukiwania).

  Nowy Targ – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 33 293
  Powierzchnia miasta 51,1 km²
  Gęstość zaludnienia 653,5 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 22 czerwca 1346
  numer kierunkowy (+48) 18
  tablice rejestracyjne KNT

  Nowy Targ jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 33 293, z czego 52,3% stanowią kobiety, a 47,7% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców wzrosła o 0,1%. Średni wiek mieszkańców wynosi 41,3 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa małopolskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Nowego Targu zawarli w 2019 roku 157 małżeństw, co odpowiada 4,7 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa małopolskiego oraz wartość porównywalna do wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 0,9 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.31,9% mieszkańców Nowego Targu jest stanu wolnego, 57,0% żyje w małżeństwie, 2,0% mieszkańców jest po rozwodzie, a 8,2% to wdowy/wdowcy.Nowy Targ ma dodatni przyrost naturalny wynoszący 10. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu 0,30 na 1000 mieszkańców Nowego Targu. W 2019 roku urodziło się 318 dzieci, w tym 48,7% dziewczynek i 51,3% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 318 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,32 i jest znacznie większy od średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 46,3% zgonów w Nowym Targu spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 22,9% zgonów w Nowym Targu były nowotwory, a 9,1% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Nowego Targu przypada 9.23 zgonów. Jest to nieznacznie mniej od wartości średniej dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 210 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 297 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Nowego Targu -87. W tym samym roku 15 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 3 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 12.60,4% mieszkańców Nowego Targu jest w wieku produkcyjnym, 17,9% w wieku przedprodukcyjnym, a 21,7% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Nowy Targ – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym zazwyczaj przeważają firmy świadczące usługi. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można budować biznes z wykorzystaniem SEO i kampanii reklamowych:

  W Nowym Targu na 1000 mieszkańców pracuje 312osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 58,3% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 41,7% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Nowym Targu wynosiło w 2019 roku 6,1% (6,3% wśród kobiet i 5,9% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa małopolskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Nowym Targu wynosiło 3 714,71 PLN, co odpowiada 76.80% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Nowego Targu 1 031 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 3 511 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 2 480.44,3% aktywnych zawodowo mieszkańców Nowego Targu pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 17,3% w przemyśle i budownictwie, a 14,1% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,1% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się wykres zatrudnienia wg. sektorów:

  Wykres niżej przedstawia podział wykształcenia mieszkańców:

  B2B – firmy w regionie

  W Nowym Targu w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 5 010 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 3 847 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 356 nowych podmiotów, a 236 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (440) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (330) w roku 2011. W tym samym okresie najwięcej (369) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (236) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Nowym Targu najwięcej (503) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (4 811) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,6% (28) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 21,9% (1 095) podmiotów, a 77,6% (3 887) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Nowym Targu najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (31.0%) oraz Budownictwo (11.4%).

  Na wykresie niżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej procentowy podział rodzajów działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Nowym Targu oddano do użytku 184 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 5,53 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa małopolskiego oraz porównywalna do średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Nowym Targu to 11 324 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 339 mieszkań. Jest to wartość nieznacznie mniejsza od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski.65,2% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 34,2% na cele indywidualne, 0,5% jako lokale zakładowe.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Nowym Targu to 3,22 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Nowym Targu to 78,40 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 98,99% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 98,34% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,23% mieszkań posiada łazienkę, 89,19% korzysta z centralnego ogrzewania, a 10,91% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Nowym Targu znajdowało się 5 hoteli (kategorii ★★★), 0 moteli oraz 1 pensjonat (kategorii ★★★). W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 4 obiekty.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:pokoje gościnne: 2

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 2

  drzwi automatycznie otwierane: 2

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 3

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 4

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 3 (liczba sal: 5, liczba miejsc: 300)
  z nagłośnieniem: 2

  z projektorem multimedialnym: 3

  z obsługą techniczną: 2

  z ekranem: 2

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 3

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 3

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Nowym Targu w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Nowego Targu znajduje się 5 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Kościół z 1346 r.dnia 1970-01-22, wykaz dokumentów: A-40 z 1970-01-22


  małopolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Andrychów, pozycjonowanie stron Bochnia, pozycjonowanie stron Brzesko, pozycjonowanie stron Chrzanów, pozycjonowanie stron Dobczyce, pozycjonowanie stron Gorlice, pozycjonowanie stron Kęty, pozycjonowanie stron Limanowa, pozycjonowanie stron Miechów, pozycjonowanie stron Myślenice, pozycjonowanie stron Nowy Targ, pozycjonowanie stron Olkusz, pozycjonowanie stron Oświęcim, pozycjonowanie stron Skawina, pozycjonowanie stron SuchaBeskidzka, pozycjonowanie stron Trzebinia,pozycjonowanie stron Wadowice, pozycjonowanie stron Wieliczka, pozycjonowanie stron Zakopane

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl