Nysa – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma w której pracują ludzie z wieloletnim bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad skutecznymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy firmom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne firmy.

  SemStart to doświadczone osoby. Doskonale znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, takie jak kampanie Google AdWords, pozycjonowanie, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • prowadzimy reklamę dla firm z wielu nisz
  • korzystne umowy bez długich zobowiązań czasowych
  • nastawienie na efekt
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklam

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu nie jest łatwym zadaniem. Właściciel musi połączyć różne strategie, które pomogą mu rozwinąć biznes i przyciągnąć nowych klientów. Obejmuje to korzystanie z mediów społecznościowych, płatnych kanałów reklamowych, takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), banery reklamowe, kampanie e-mail marketingowe, programy partnerskie – to tylko kilka z nich! Ważne jest, aby te różne części Twojej strategii dobrze ze sobą współpracowały, w przeciwnym razie nie będą tak skuteczne, jak byś sobie tego życzył. Jeśli tylko jedna część została wdrożona, podczas gdy powinna być zrobiona na raz, może to prowadzić do problemów z pozyskiwaniem klientów i uzyskaniem wystarczającego ruchu przez kluczowe punkty konwersji na Twojej stronie; pamiętaj, że SEO też może zająć trochę czasu.

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów internetowych?

  Tak, nasza agencja specjalizuje się w pozycjonowaniu i reklamie sklepów internetowych. Współpracujemy z założycielami, aby ustalić najlepsze słowa kluczowe dla celów SEO. Nasi eksperci skonsultują się z Tobą, aby upewnić się, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zwiększy ruch na stronie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to coś więcej niż tylko stworzenie dobrego sklepu – to stworzenie tożsamości, dzięki której ludzie będą rozpoznawać Twoją markę, gdy będą szukać w Google ubrań, elektroniki lub artykułów dla zwierząt. Z Twojej strony internetowej powinno jasno wynikać, kim jesteś i co masz do zaoferowania, ponieważ jeśli użytkownicy nie są w stanie szybko wychwycić przynajmniej jednej istotnej różnicy między Tobą a konkurencją, nie ma sensu w ogóle kierować do nich swojej oferty.

  Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak, zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Może Pan podać nam specyfikę swojego budżetu i potrzeb, a my z przyjemnością wykonamy dla Pana indywidualną wycenę.

  Czy można prowadzić kampanie reklamowe dla firm z małym budżetem?

  Tak, możliwe jest prowadzenie działań reklamowych z mniejszymi budżetami. Musisz jednak upewnić się, że Twoja reklama będzie miała atrakcyjny wygląd i chwytliwy nagłówek, aby przyciągnąć więcej osób do interakcji z treścią. Najtańszym sposobem na uzyskanie dobrego ROI jest ukierunkowanie odbiorców, dowiedzieć się, jakie słowa kluczowe są używane w wyszukiwarkach takich jak Google (źródło) i kierować te z reklam w Google lub Facebook, to będzie udana kampania reklamowa. Podsumowując, istnieje wiele sposobów, jeden byłby w stanie osiągnąć ten cel. Można wykorzystać sieci mediów społecznościowych jako źródło informacji, takich jak Twitter i LinkedIn, ponieważ te strony internetowe zapewniają takie źródła dla osób, które są zainteresowane, gdzie powinny one kierować swoje dostawy budżetowe reklamy.

  Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO, a także często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO. Jeśli chodzi o treść, obejmuje to takie rzeczy jak tworzenie i rozwijanie wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERPach. Jeśli chodzi o pisanie atrakcyjnych artykułów lub wpisów na blogach o Twojej firmie lub referencjach biznesowych dla sieci, gwarantujemy wzorowe wyniki, ponieważ marketing jest tym, co nasz zespół robi najlepiej!

  Nysa – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 43 681
  Powierzchnia miasta 27,5 km²
  Gęstość zaludnienia 1 601,0 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1223
  numer kierunkowy (+48) 77
  tablice rejestracyjne ONY

  Nysa jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 43 681, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 9,3%. Średni wiek mieszkańców wynosi 44,7 lat i jest nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców województwa opolskiego oraz większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Nysy zawarli w 2019 roku 194 małżeństw, co odpowiada 4,4 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa opolskiego oraz mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,8 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa opolskiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla kraju.28,6% mieszkańców Nysy jest stanu wolnego, 53,9% żyje w małżeństwie, 5,3% mieszkańców jest po rozwodzie, a 10,2% to wdowy/wdowcy.Nysa ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -217. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -4,95 na 1000 mieszkańców Nysy. W 2019 roku urodziło się 318 dzieci, w tym 50,0% dziewczynek i 50,0% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 304 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,61 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 47,2% zgonów w Nysie spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 27,0% zgonów w Nysie były nowotwory, a 4,5% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Nysy przypada 12.2 zgonów. Jest to znacznie więcej od wartości średniej dla województwa opolskiego oraz znacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 390 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 503 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Nysy -113. W tym samym roku 24 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 23 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 1.58,4% mieszkańców Nysy jest w wieku produkcyjnym, 14,5% w wieku przedprodukcyjnym, a 27,2% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Nysa – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W działaniach marketingowych w danym obszarze zazwyczaj przeważają firmy świadczące usługi. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można budować firmę z pomocą SEO i kampanii reklamowych:

  W Nysie na 1000 mieszkańców pracuje 262osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa opolskiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla Polski. 52,8% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 47,2% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Nysie wynosiło w 2019 roku 6,2% (7,5% wśród kobiet i 5,1% wśród mężczyzn). Jest to nieznacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa opolskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Nysie wynosiło 3 875,88 PLN, co odpowiada 80.20% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Nysy 1 591 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 2 561 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 970.23,6% aktywnych zawodowo mieszkańców Nysy pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 27,3% w przemyśle i budownictwie, a 15,9% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,1% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się podział zatrudnienia wg. branż:

  Na wykresie niżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Nysie w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 5 602 podmioty gospodarki narodowej, z czego 4 003 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 319 nowych podmiotów, a 240 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (503) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (302) w roku 2016. W tym samym okresie najwięcej (532) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2009 roku, najmniej (240) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Nysie najwięcej (451) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (5 388) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,5% (29) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 19,2% (1 076) podmiotów, a 80,3% (4 497) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Nysie najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (29.8%) oraz Budownictwo (13.8%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Poniżej przeważające działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Nysie oddano do użytku 44 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 1,01 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Nysie to 17 534 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 398 mieszkań. Jest to wartość większa od wartości dla województwa opolskiego oraz nieznacznie większa od średniej dla całej Polski.100,0% mieszkań zostało przeznaczonych na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Nysie to 5,68 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa opolskiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Nysie to 143,10 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa opolskiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,71% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 99,37% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 98,40% mieszkań posiada łazienkę, 90,29% korzysta z centralnego ogrzewania, a 87,24% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Nysie znajdowało się 5 hoteli (4 ★★★, 1 ★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 3 obiekty.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 3

  szkolne schroniska młodzieżowe: 1 (całoroczne: 0)

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 1

  drzwi automatycznie otwierane: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 2

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 3

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 5 (liczba sal: 6, liczba miejsc: 470)
  z nagłośnieniem: 2

  z projektorem multimedialnym: 3

  z obsługą techniczną: 2

  z ekranem: 4

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 3

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 8

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Nysie w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Nysy znajduje się 100 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Miasto Nysa, st.1 ze średniowieczadnia 1965-04-15, wykaz dokumentów: A-6/65 z 1965-04-15


  opolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Kędzierzyn-Koźle, pozycjonowanie stron Kluczbork, pozycjonowanie stron Namysłów, pozycjonowanie stron Nysa, pozycjonowanie stron Prudnik

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl