Piastów – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to firma w której pracują specjaliści z dużym doświadczeniem w branży marketingu internetowego. Od wielu lat razem pracujemy nad bezpiecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych branż – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy usługowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to doświadczone osoby. Świetnie znają techniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google AdWords, SEO, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • prowadzimy marketing dla firm z różnych nisz
  • wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu
  • nastawienie na efekt
  • korzystne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania

  Czy można prowadzić działania reklamowe w internecie z małym budżetem?

  Jest możliwe, aby prowadzić działalność reklamową online z małym budżetem, ale może to wymagać więcej wysiłku ze strony reklamodawcy, aby tak się stało. Kwota środków finansowych dostępnych dla kampanii reklamowej będzie w dużej mierze dyktować, jaki rodzaj wyników reklamodawcy mogą oczekiwać od swoich wysiłków. Ważne jest, aby uznać, że nawet małe kwoty pieniędzy mogą być inwestowane strategicznie do produkcji skutecznych wyników w zakresie całkowitych numerów osiągniętych i konwersji osiągniętych.

  Czy mogę liczyć na dodatkowy konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycje w wyszukiwarkach. Liczą się przede wszystkim wyniki finansowe, czyli sprzedaż – jeśli rośnie, to można poszerzyć marketing i dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrą optymalizację również dla swojego biznesu! Oferujemy usługi doradcze, które również pomagają rozwiązywać problemy związane ze sprzedażą. Będziemy pracować z Tobą nad kwestiami UX, takimi jak optymalizacja kart produktów i poszczególnych kroków zakupowych – wszystko to ma wpływ na to, jak efektywnie Twoja strona lub aplikacja będzie działać, gdy ktoś wciśnie przycisk kupna przy kasie!

  Czy podejmujecie się pozycjonowania sklepów internetowych?

  Wierzymy w dostarczanie naszym klientom profesjonalnych porad na temat tego, jak stać się bardziej widocznym i znaleźć sukces w sieci. Specjalizujemy się nie tylko w technicznych aspektach biznesu, ale także w kreatywnym marketingu. Istnieją trzy podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy pozycjonowaniu sklepu internetowego: cena, czas dostawy i obsługa klienta. Pozycjonowanie można podzielić na reklamę (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, AdWords) oraz obsługę (strategia sprzedaży). Jednak do profesjonalnie zarządzanej strony e-commercowej potrzebna jest zarówno reklama jak i Serwis. Jeśli Twój produkt jest zaprojektowany i wyróżnia się jakością, to klient będzie chciał go mieć bez względu na koszty wysyłki czy czas zakupu.

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

  Czy tworzycie content na stronę w ramach działań SEO?

  Pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO i często zajmujemy się również ich potrzebami w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO, w tym projektowanie i tworzenie stron internetowych na zamówienie, aby sprostać wymaganiom wizerunkowym Twojej firmy; architekturę strony, aby sprostać zarówno obecnym oczekiwaniom klientów, jak i przyszłościowym inwestycjom w technologię za wszelką cenę; badania słów kluczowych, które dadzą Ci cenny wgląd w to, czego ludzie szukają w Google, dzięki czemu będziemy mogli umieścić te frazy tuż przed nimi, gdzie będą mogli je łatwo znaleźć – tak jak Twoje!

  Piastów – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 22 679
  Powierzchnia miasta 5,8 km²
  Gęstość zaludnienia 3 933,5 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1952
  numer kierunkowy (+48) 22
  tablice rejestracyjne WPR

  Piastów jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 22 679, z czego 52,6% stanowią kobiety, a 47,4% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 3,4%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,7 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa mazowieckiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Piastowa zawarli w 2019 roku 90 małżeństw, co odpowiada 4,0 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,8 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to nieznacznie więcej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie więcej od wartości dla kraju.26,2% mieszkańców Piastowa jest stanu wolnego, 58,2% żyje w małżeństwie, 6,4% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,0% to wdowy/wdowcy.Piastów ma dodatni przyrost naturalny wynoszący 13. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu 0,57 na 1000 mieszkańców Piastowa. W 2019 roku urodziło się 243 dzieci, w tym 50,2% dziewczynek i 49,8% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 360 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,12 i jest większy od średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 33,6% zgonów w Piastowie spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 29,0% zgonów w Piastowie były nowotwory, a 8,5% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Piastowa przypada 10.17 zgonów. Jest to nieznacznie mniej od wartości średniej dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 388 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 399 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Piastowa -11. W tym samym roku 16 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 1 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 15.56,6% mieszkańców Piastowa jest w wieku produkcyjnym, 18,0% w wieku przedprodukcyjnym, a 25,5% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Piastów – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym często sprzedawane są usługi i towary. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można rozwijać biznes z pomocą pozycjonowania lokalnego i reklam:

  W Piastowie na 1000 mieszkańców pracuje 137osób . Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. 55,3% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 44,7% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Piastowie wynosiło w 2019 roku 2,9% (3,1% wśród kobiet i 2,8% wśród mężczyzn). Jest to znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa mazowieckiego oraz znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Piastowie wynosiło 5 757,06 PLN, co odpowiada 119.10% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Piastowa 3 385 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 895 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -2 490.3,3% aktywnych zawodowo mieszkańców Piastowa pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 27,4% w przemyśle i budownictwie, a 38,0% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 3,0% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej wykres zatrudnienia wg. sektorów:

  Na wykresie niżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Piastowie w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 3 727 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 2 907 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 247 nowych podmiotów, a 114 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (298) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (193) w roku 2009. W tym samym okresie najwięcej (321) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (104) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2010 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Piastowie najwięcej (338) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (3 631) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,3% (12) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 20,8% (774) podmiotów, a 78,9% (2 941) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Piastowie najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (24.2%) oraz Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna (12.1%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Piastowie oddano do użytku 116 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 5,11 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Piastowie to 9 122 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 403 mieszkania. Jest to wartość nieznacznie mniejsza od wartości dla województwa mazowieckiego oraz nieznacznie większa od średniej dla całej Polski.53,4% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 31,9% na mieszkania komunalne, 14,7% jako cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Piastowie to 4,41 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa mazowieckiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Piastowie to 97,90 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa mazowieckiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 97,26% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 96,20% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 93,93% mieszkań posiada łazienkę, 86,12% korzysta z centralnego ogrzewania, a 94,49% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Piastowie w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Piastowa znajduje się 6 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Ogród z 1927 r.dnia 1984-11-15, wykaz dokumentów: 1251-A z 1984-11-15


  mazowieckie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Ciechanów, pozycjonowanie stron Garwolin, pozycjonowanie stron Gostynin, pozycjonowanie stron Grodzisk Mazowiecki, pozycjonowanie stron Grójec, pozycjonowanie stron Kozienice, pozycjonowanie stron Legionowo, pozycjonowanie stron Łomianki, pozycjonowanie stron Marki, pozycjonowanie stron Milanówek, pozycjonowanie stron Mińsk Mazowiecki, pozycjonowanie stron Mława, pozycjonowanie stron Nowy Dwór Mazowiecki, pozycjonowanie stron Ostrów Mazowiecka, pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski, pozycjonowanie stron Otwock, pozycjonowanie stron Piaseczno, pozycjonowanie stron Piastów, pozycjonowanie stron Płońsk, pozycjonowanie stron Pruszków, pozycjonowanie stron Radzymin, pozycjonowanie stron Sochaczew, pozycjonowanie stron Sulejówek, pozycjonowanie stron Szydłowiec, pozycjonowanie stron Wołomin, pozycjonowanie stron Wyszków, pozycjonowanie stron Ząbki, pozycjonowanie stron Żuromin, pozycjonowanie stron Zwoleń, pozycjonowanie stron Żyrardów

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl