Siewierz – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma w której pracują ludzie z dużym doświadczeniem w branży marketingu internetowego. Od 5 lat wspólnie pracujemy nad skutecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy usługowe czy lokalne firmy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, jak kampanie Google Ads, SEO, reklamy na Facebooku i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym przy projekcie
  • przystępne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
  • prowadzimy marketing dla firm z wielu nisz
  • fokus na efekt

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu nie jest łatwym zadaniem. Właściciel musi połączyć różne strategie, które pomogą mu rozwinąć biznes i przyciągnąć nowych klientów. Obejmuje to korzystanie z mediów społecznościowych, płatnych kanałów reklamowych, takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), banery reklamowe, kampanie e-mail marketingowe, programy partnerskie – to tylko kilka z nich! Ważne jest, aby te różne części Twojej strategii dobrze ze sobą współpracowały, w przeciwnym razie nie będą tak skuteczne, jak byś sobie tego życzył. Jeśli tylko jedna część została wdrożona, podczas gdy powinna być zrobiona na raz, może to prowadzić do problemów z pozyskiwaniem klientów i uzyskaniem wystarczającego ruchu przez kluczowe punkty konwersji na Twojej stronie; pamiętaj, że SEO też może zająć trochę czasu.

  Czy można prowadzić kampanie reklamowe w internecie z małym budżetem?

  Prowadzenie działań reklamowych z małych budżetów jest możliwe. W rzeczywistości, wiele firm, które są reklamy online tylko mają mniejsze budżety do pracy. Z wielu narzędzi przeznaczonych do zbierania leadów i konwersji perspektyw na klientów przy niskich kosztach dostępnych, to może być warte wysiłku dla Twojej firmy, aby uruchomić ograniczony czas próby w próbie jako odkrycie, czy takie kampanie może pan out dla Ciebie. Zwykle ograniczenia budżetowe nie muszą uniemożliwiać działań marketingowych, ale wymagają starannego planowania, jeśli mają one odnieść sukces.

  Czy tworzycie content na stronę w ramach usługi pozycjonowania?

  Aby uplasować się w SERPach, potrzebujesz zarówno dobrego planu SEO, jak i wysokiej jakości treści. Możemy w tym pomóc! Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu wysokiej jakości treści dla Twojej witryny, aby poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google czy Yahoo! Obejmuje to również robienie wspaniałych zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które wyróżnią Twoją stronę z tłumu innych stron walczących o ruch.

  Czy podejmujecie się pozycjonowania sklepów e-commerce?

  Tak, nasza agencja specjalizuje się w pozycjonowaniu i reklamie sklepów internetowych. Współpracujemy z założycielami, aby ustalić najlepsze słowa kluczowe dla celów SEO. Nasi eksperci skonsultują się z Tobą, aby upewnić się, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zwiększy ruch na stronie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to coś więcej niż tylko stworzenie dobrego sklepu – to stworzenie tożsamości, dzięki której ludzie będą rozpoznawać Twoją markę, gdy będą szukać w Google ubrań, elektroniki lub artykułów dla zwierząt. Z Twojej strony internetowej powinno jasno wynikać, kim jesteś i co masz do zaoferowania, ponieważ jeśli użytkownicy nie są w stanie szybko wychwycić przynajmniej jednej istotnej różnicy między Tobą a konkurencją, nie ma sensu w ogóle kierować do nich swojej oferty.

  Jeśli mam mniejszy budżet, możecie nadal pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak. Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepszą i najskuteczniejszą ofertę. Działamy w branży marketingu internetowego, więc częścią naszej pracy jest pomoc w stworzeniu udanej strony internetowej! Wiele firm oferuje usługi pozycjonowania stron internetowych, ale w przeciwieństwie do nich, my bierzemy pod uwagę Państwa budżet podczas przygotowywania planu, aby zmaksymalizować jego potencjalny ROI (zwrot z inwestycji). Ostatecznie uzyskanie wysokiej pozycji stron internetowych w SERP (Search Engine Rankings Page) jest inwestycją, która musi być ściśle monitorowana i dobrze zarządzana.

  Siewierz – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 5 568
  Powierzchnia miasta 38,7 km²
  Gęstość zaludnienia 144,6 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1276
  numer kierunkowy (+48) 32
  tablice rejestracyjne SBE

  Siewierz jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 5 568, z czego 52,2% stanowią kobiety, a 47,8% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 0,0%. Średni wiek mieszkańców wynosi 43,1 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa śląskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Siewierza zawarli w 2019 roku 22 małżeństw, co odpowiada 3,9 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa śląskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 2,0 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa śląskiego oraz znacznie więcej od wartości dla kraju.23,5% mieszkańców Siewierza jest stanu wolnego, 59,0% żyje w małżeństwie, 5,9% mieszkańców jest po rozwodzie, a 11,3% to wdowy/wdowcy.Siewierz ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -27. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -4,84 na 1000 mieszkańców Siewierza. W 2019 roku urodziło się 43 dzieci, w tym 53,5% dziewczynek i 46,5% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 290 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,57 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 43,2% zgonów w Siewierzu spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 25,6% zgonów w Siewierzu były nowotwory, a 5,7% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Siewierza przypada 12.54 zgonów. Jest to więcej od wartości średniej dla województwa śląskiego oraz znacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 101 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 50 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Siewierza 51. W tym samym roku 1 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 0 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 1.57,9% mieszkańców Siewierza jest w wieku produkcyjnym, 16,9% w wieku przedprodukcyjnym, a 25,1% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Siewierz – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W przypadku marketingu nakierowanego na rynek lokalny przeważnie sprzedawane są usługi i towary. Im wyższe zarobki, tym szybciej można rozwinąć biznes z pomocą pozycjonowania lokalnego i reklam:

  W Siewierzu na 1000 mieszkańców pracuje 442osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa śląskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 51,7% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 48,3% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Siewierzu wynosiło w 2019 roku 5,1% (4,8% wśród kobiet i 5,5% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa śląskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Siewierzu wynosiło 4 066,61 PLN, co odpowiada 84.10% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Siewierza 623 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 455 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 832.11,9% aktywnych zawodowo mieszkańców Siewierza pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 32,1% w przemyśle i budownictwie, a 25,5% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,9% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak wygląda wykres zatrudnienia według sektorów:

  Poniżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Siewierzu w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 736 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 564 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 48 nowych podmiotów, a 36 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (80) podmiotów zarejestrowano w roku 2012, a najmniej (43) w roku 2015. W tym samym okresie najwięcej (116) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2009 roku, najmniej (34) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2012 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Siewierzu najwięcej (56) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (699) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.2,0% (15) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 20,8% (153) podmiotów, a 77,2% (568) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Siewierzu najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (33.3%) oraz Przetwórstwo przemysłowe (12.6%).

  Na wykresie niżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Wykres niżej przedstawia rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Siewierzu oddano do użytku 144 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 25,86 nowych lokali. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa śląskiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Siewierzu to 2 274 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 407 mieszkań. Jest to wartość nieznacznie większa od wartości dla województwa śląskiego oraz większa od średniej dla całej Polski.92,4% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 7,6% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Siewierzu to 3,22 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa śląskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Siewierzu to 59,50 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa śląskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 97,63% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 92,70% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 87,69% mieszkań posiada łazienkę, 82,81% korzysta z centralnego ogrzewania, a 45,73% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Siewierzu znajdował się 1 hotel (kategorii ★★★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zmniejszyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:pokoje gościnne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 1

  drzwi automatycznie otwierane: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 1 (liczba sal: 4, liczba miejsc: 150)
  z nagłośnieniem: 1

  z projektorem multimedialnym: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 1

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Siewierzu w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Siewierza znajduje się 18 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Zamek z XIV w.dnia 1951-09-10, wykaz dokumentów: 333/51 z 1951-09-10; 777/67 z 1967-06-17


  śląskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Będzin, pozycjonowanie stron Cieszyn, pozycjonowanie stron Czechowice-Dziedzice, pozycjonowanie stron Czeladź, pozycjonowanie stron Imielin, pozycjonowanie stron Knurów, Lubliniec, pozycjonowanie stron Mikołów, pozycjonowanie stron Myszków, pozycjonowanie stron Orzesze, pozycjonowanie stron Pszczyna, pozycjonowanie stron Racibórz, pozycjonowanie stron Radlin, pozycjonowanie stron Radzionków, pozycjonowanie stron Rydułtowy, pozycjonowanie stron Siewierz, pozycjonowanie stron Skoczów, pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry, pozycjonowanie stron Ustroń, pozycjonowanie stron Wisła, pozycjonowanie stron Wodzisław Śląski, pozycjonowanie stron Zawiercie, pozycjonowanie stron Żywiec

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl