Starogard Gdański – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma w której pracują specjaliści z dużym bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od 5 lat razem pracujemy nad sprawnymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy e-commerce, apteki czy lokalne biznesy.

  SemStart to doświadczone osoby. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, takie jak kampanie Google AdWords, SEO, reklamy na Facebooku i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym przy projekcie
  • pakiety startowe dla firm
  • mała, butikowa agencja
  • wieloletnie doświadczenie w marketingu

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycjonowanie. Należy opracować strategię, która będzie obejmowała wiele różnych kanałów pozyskiwania ruchu i klientów, takich jak media społecznościowe czy e-mail. Właściciel nie musi wdrażać ich wszystkich od początku, większość wdrażana jest etapami, gdy pojawiają się większe środki na kampanie reklamowe typu Google Adwords czy Facebook Ads. Z naszych obserwacji wynika, że łączenie metod płatnych z bezpłatnymi może zwiększyć liczbę wyświetleń u klientów nawet o 50%.

  Jak działa prowadzenie kampanii Adwords?

  Przygotowanie kampanii wiąże się z podjęciem decyzji, jakie są cele kampanii reklamowej. Cele mogą obejmować, kiedy uruchomić reklamę, jakie reklamy uruchomić, ile to będzie kosztować i jak długo będzie trwać. Ten proces podejmowania decyzji jest bardzo umiejętne, ponieważ istnieje wiele czynników, które muszą być brane pod uwagę i ważone w stosunku do siebie, aby proces decyzyjny ma sens. Można określić, na przykład, że celem reklamy jest zwiększenie świadomości w ciągu 6 tygodni z budżetu 5K , lub zwiększenie konwersji na swojej stronie internetowej z 50 zł za dzień.

  Czy z pomocą internetu można rozwinąć nową firmę

  Tak. Internet może być doskonałym narzędziem rozwoju biznesu i sprzedaży, ponieważ jest to międzynarodowy rynek z klientami, którzy są obecnie zaawansowani technologicznie i bardziej skłonni do kupowania towarów online lub w podróży. Dla wielu firm jest to inwestycja warta zachodu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ich przyszłość w tej dziedzinie. Internet wymaga czasu i wysiłku, aby ustalić solidną reputację na tym rynku – będziesz musiał pokazać się konsekwentnie, więc upewnij się, że utrzymujesz swoją stronę internetową aktualizowaną ze świeżą zawartością i dobrą obsługą klienta (w tym szybkim czasem odpowiedzi). To zapewni, że potencjalni klienci otrzymują to, czego oczekują.

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Wiesz, kiedy warto wydać więcej na reklamy, a kiedy nie warto? Jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza firma pracuje jako przedłużenie Twojego zespołu marketingowego, więc możemy dostarczyć miesięczne raporty, które będą śledzić, co wymaga poprawy i ile budżetu należy przeznaczyć, aby zmaksymalizować wyniki.

  Jeśli mam mniejszy budżet, możecie mi pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak, zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Mówiąc prościej, jeśli wykupisz u nas reklamę, zarówno poprzez PPC, jak i retargeting, Twoja firma będzie widoczna dla osób poszukujących towarów podobnych do Twojej.

  Starogard Gdański – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 47 671
  Powierzchnia miasta 25,3 km²
  Gęstość zaludnienia 1 889,9 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1348
  numer kierunkowy (+48) 58
  tablice rejestracyjne GST

  Starogard Gdański jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 47 671, z czego 51,8% stanowią kobiety, a 48,2% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 2,6%. Średni wiek mieszkańców wynosi 40,9 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa pomorskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego zawarli w 2019 roku 212 małżeństw, co odpowiada 4,4 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa pomorskiego oraz mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,3 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to mniej od wartości dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.30,2% mieszkańców Starogardu Gdańskiego jest stanu wolnego, 57,3% żyje w małżeństwie, 3,7% mieszkańców jest po rozwodzie, a 8,1% to wdowy/wdowcy.Starogard Gdański ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -45. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -0,94 na 1000 mieszkańców Starogardu Gdańskiego. W 2019 roku urodziło się 435 dzieci, w tym 48,7% dziewczynek i 51,3% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 450 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,16 i jest porównywalny do średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 43,2% zgonów w Starogardzie Gdańskim spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 28,8% zgonów w Starogardzie Gdańskim były nowotwory, a 9,0% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Starogardu Gdańskiego przypada 10.05 zgonów. Jest to nieznacznie więcej od wartości średniej dla województwa pomorskiego oraz nieznacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 431 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 464 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Starogardu Gdańskiego -33. W tym samym roku 24 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 4 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 20.59,0% mieszkańców Starogardu Gdańskiego jest w wieku produkcyjnym, 19,2% w wieku przedprodukcyjnym, a 21,9% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Starogard Gdański – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W przypadku marketingu nakierowanego na rynek lokalny zazwyczaj przeważają firmy świadczące usługi. Im wyższe zarobki, tym szybciej można rozwinąć biznes z pomocą SEO i reklam:

  W Starogardzie Gdańskim na 1000 mieszkańców pracuje 296osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa pomorskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 55,5% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 44,5% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Starogardzie Gdańskim wynosiło w 2019 roku 4,8% (6,8% wśród kobiet i 3,1% wśród mężczyzn). Jest to mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Starogardzie Gdańskim wynosiło 4 323,80 PLN, co odpowiada 89.40% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Starogardu Gdańskiego 1 912 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 2 873 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 961.17,7% aktywnych zawodowo mieszkańców Starogardu Gdańskiego pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 37,3% w przemyśle i budownictwie, a 15,6% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,1% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej wykres zatrudnienia wg. branż:

  Poniżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Starogardzie Gdańskim w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 5 455 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 4 360 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 387 nowych podmiotów, a 209 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (399) podmiotów zarejestrowano w roku 2015, a najmniej (318) w roku 2017. W tym samym okresie najwięcej (632) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (209) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Starogardzie Gdańskim najwięcej (327) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (5 252) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,6% (34) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 24,1% (1 315) podmiotów, a 75,3% (4 106) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Starogardzie Gdańskim najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (31.2%) oraz Budownictwo (17.3%).

  Na wykresie niżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Poniżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Starogardzie Gdańskim oddano do użytku 225 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 4,72 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Starogardzie Gdańskim to 16 778 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 351 mieszkań. Jest to wartość mniejsza od wartości dla województwa pomorskiego oraz mniejsza od średniej dla całej Polski.60,0% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 29,3% na cele indywidualne, 10,7% jako lokale społeczne czynszowe.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Starogardzie Gdańskim to 3,80 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa pomorskiego oraz porównywalna do przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Starogardzie Gdańskim to 87,60 m2 i jest większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa pomorskiego oraz porównywalna do przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,78% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 97,93% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 94,03% mieszkań posiada łazienkę, 86,70% korzysta z centralnego ogrzewania, a 77,53% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Starogardzie Gdańskim znajdował się 1 hotel (kategorii ★★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych pozostała bez zmian.Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 1 (liczba sal: 1, liczba miejsc: 150)
  z nagłośnieniem: 1

  z projektorem multimedialnym: 1

  z zestawem do wideokonferencji: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 1

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 1

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Starogardzie Gdańskim w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Starogardu Gdańskiego znajduje się 110 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Grodzisko Starogard Gdański, st. 9 ze średniowieczadnia 1970-12-05, wykaz dokumentów: 115/Archeol. z 1970-12-05


  pomorskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Brusy, pozycjonowanie stron Chojnice, Człuchów, pozycjonowanie stron Kartuzy, pozycjonowanie stron Kościerzyna, pozycjonowanie stron Kwidzyn, pozycjonowanie stron Lębork, pozycjonowanie stron Malbork, pozycjonowanie stron Pruszcz Gdański, pozycjonowanie stron Reda, pozycjonowanie stron Rumia, pozycjonowanie stron Starogard Gdański, pozycjonowanie stron Tczew, pozycjonowanie stron Wejherowo

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl