Szczecinek – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To agencja w której pracują specjaliści z wieloletnim bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od wielu lat wspólnie pracujemy nad sprawnymi działaniami marketingowymi.

  Pomagamy firmom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy internetowe, firmy usługowe czy lokalne firmy.

  SemStart to doświadczone osoby. Doskonale znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują różne kanały, jak kampanie Google AdWords, SEO, reklamy FB i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • prowadzimy pozycjonowanie dla firm z wielu nisz
  • korzystne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
  • pomagamy budować twój biznes
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym przy projekcie

  Czy konkurencja w internecie nie jest za duża na rozwój firmy?

  Tak. Internet może być doskonałym narzędziem rozwoju biznesu i sprzedaży, ponieważ jest to międzynarodowy rynek z klientami, którzy są obecnie zaawansowani technologicznie i bardziej skłonni do kupowania towarów online lub w podróży. Dla wielu firm jest to inwestycja warta zachodu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ich przyszłość w tej dziedzinie. Internet wymaga czasu i wysiłku, aby ustalić solidną reputację na tym rynku – będziesz musiał pokazać się konsekwentnie, więc upewnij się, że utrzymujesz swoją stronę internetową aktualizowaną ze świeżą zawartością i dobrą obsługą klienta (w tym szybkim czasem odpowiedzi). To zapewni, że potencjalni klienci otrzymują to, czego oczekują.

  Skąd wiedzieć jakie wyniki osiąga kampania reklamowa?

  Wiesz, kiedy warto wydać więcej na reklamy, a kiedy nie warto? Jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza firma pracuje jako przedłużenie Twojego zespołu marketingowego, więc możemy dostarczyć miesięczne raporty, które będą śledzić, co wymaga poprawy i ile budżetu należy przeznaczyć, aby zmaksymalizować wyniki.

  Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie nadal pomóc w pozycjonowaniu strony?

  Tak. Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepszą i najskuteczniejszą ofertę. Działamy w branży marketingu internetowego, więc częścią naszej pracy jest pomoc w stworzeniu udanej strony internetowej! Wiele firm oferuje usługi pozycjonowania stron internetowych, ale w przeciwieństwie do nich, my bierzemy pod uwagę Państwa budżet podczas przygotowywania planu, aby zmaksymalizować jego potencjalny ROI (zwrot z inwestycji). Ostatecznie uzyskanie wysokiej pozycji stron internetowych w SERP (Search Engine Rankings Page) jest inwestycją, która musi być ściśle monitorowana i dobrze zarządzana.

  Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

  Pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO i często zajmujemy się również ich potrzebami w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO, w tym projektowanie i tworzenie stron internetowych na zamówienie, aby sprostać wymaganiom wizerunkowym Twojej firmy; architekturę strony, aby sprostać zarówno obecnym oczekiwaniom klientów, jak i przyszłościowym inwestycjom w technologię za wszelką cenę; badania słów kluczowych, które dadzą Ci cenny wgląd w to, czego ludzie szukają w Google, dzięki czemu będziemy mogli umieścić te frazy tuż przed nimi, gdzie będą mogli je łatwo znaleźć – tak jak Twoje!

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu nie jest łatwym zadaniem. Właściciel musi połączyć różne strategie, które pomogą mu rozwinąć biznes i przyciągnąć nowych klientów. Obejmuje to korzystanie z mediów społecznościowych, płatnych kanałów reklamowych, takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), banery reklamowe, kampanie e-mail marketingowe, programy partnerskie – to tylko kilka z nich! Ważne jest, aby te różne części Twojej strategii dobrze ze sobą współpracowały, w przeciwnym razie nie będą tak skuteczne, jak byś sobie tego życzył. Jeśli tylko jedna część została wdrożona, podczas gdy powinna być zrobiona na raz, może to prowadzić do problemów z pozyskiwaniem klientów i uzyskaniem wystarczającego ruchu przez kluczowe punkty konwersji na Twojej stronie; pamiętaj, że SEO też może zająć trochę czasu.

  Szczecinek – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 40 043
  Powierzchnia miasta 48,5 km²
  Gęstość zaludnienia 827,4 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1310
  numer kierunkowy (+48) 94
  tablice rejestracyjne ZSZ

  Szczecinek jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 40 043, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców wzrosła o 2,4%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,5 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa zachodniopomorskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Szczecinka zawarli w 2019 roku 163 małżeństw, co odpowiada 4,1 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,6 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz nieznacznie mniej od wartości dla kraju.28,6% mieszkańców Szczecinka jest stanu wolnego, 52,5% żyje w małżeństwie, 6,3% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,5% to wdowy/wdowcy.Szczecinek ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -131. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -3,27 na 1000 mieszkańców Szczecinka. W 2019 roku urodziło się 314 dzieci, w tym 47,8% dziewczynek i 52,2% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 406 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,72 i jest mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 48,6% zgonów w Szczecinku spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 26,2% zgonów w Szczecinku były nowotwory, a 5,9% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Szczecinka przypada 11.12 zgonów. Jest to wartość porównywalna do wartości średniej dla województwa zachodniopomorskiego oraz nieznacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 459 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 491 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Szczecinka -32. W tym samym roku 21 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 31 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące -10.58,8% mieszkańców Szczecinka jest w wieku produkcyjnym, 17,1% w wieku przedprodukcyjnym, a 24,1% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Szczecinek – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym często sprzedawane są usługi i towary. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym łatwiej można rozwinąć biznes z pomocą SEO i reklam:

  W Szczecinku na 1000 mieszkańców pracuje 257osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz wartość porównywalna do wartości dla Polski. 48,2% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 51,8% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Szczecinku wynosiło w 2019 roku 10,9% (13,5% wśród kobiet i 8,6% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Szczecinku wynosiło 4 185,96 PLN, co odpowiada 86.60% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Szczecinka 711 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 257 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 546.17,2% aktywnych zawodowo mieszkańców Szczecinka pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 31,8% w przemyśle i budownictwie, a 18,8% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,3% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej wykres zatrudnienia według branż:

  Wykres niżej przedstawia procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Szczecinku w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 5 115 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 3 724 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 309 nowych podmiotów, a 229 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (481) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (295) w roku 2016. W tym samym okresie najwięcej (590) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (229) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Szczecinku najwięcej (391) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (4 926) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,7% (34) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 18,4% (939) podmiotów, a 81,0% (4 142) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Szczecinku najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (26.5%) oraz Budownictwo (13.0%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Na wykresie niżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Szczecinku oddano do użytku 168 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 4,20 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Szczecinku to 15 402 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 384 mieszkania. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa zachodniopomorskiego oraz porównywalna do średniej dla całej Polski.82,7% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 17,3% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Szczecinku to 2,79 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Szczecinku to 71,60 m2 i jest nieznacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,69% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 99,07% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 96,84% mieszkań posiada łazienkę, 90,51% korzysta z centralnego ogrzewania, a 89,43% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Szczecinku znajdowały się 3 hotele (1 ★★★, 2 ★), 0 moteli oraz 1 pensjonat (kategorii w trakcie kategoryzacji). W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych pozostała bez zmian.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  schroniska młodzieżowe: 1

  pokoje gościnne: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 1 (liczba sal: 1, liczba miejsc: 30)
  z nagłośnieniem: 1

  z projektorem multimedialnym: 2

  z zestawem do wideokonferencji: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 1

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 3

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 6

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Szczecinku w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Szczecinka znajduje się 27 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Grodzisko Szczecinek, st.2 z epoki brązu dnia 1968-12-16, wykaz dokumentów: 716 z 1968-12-16


  zachodniopomorskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Białogard, pozycjonowanie stron Brzeg, pozycjonowanie stron Choszczno, pozycjonowanie stron Goleniów, pozycjonowanie stron Gryfino, pozycjonowanie stron Koło, pozycjonowanie stron Kołobrzeg, pozycjonowanie stron Stargard, Szczecinek, pozycjonowanie stron Wałcz

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl