Tczew – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma gdzie pracują specjaliści z dużym doświadczeniem w branży marketingu internetowego. Od 5 lat wspólnie pracujemy nad skutecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych obszarów – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to doświadczone osoby. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Skutecznie wykorzystują różne kanały, takie jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy na Facebooku i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • fokus na wyniki
  • korzystne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym przy projekcie
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklam

  Jak sprawdzić wyniki kampanii?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo, już na samym początku pomagamy Ci w prawidłowej konfiguracji Google Analytics, aby skutecznie śledzić Twój moduł ecommerce. Dzięki temu masz dane, które pozwolą Ci na wczesne podejmowanie decyzji o tym, czy warto inwestować w kolejne reklamy, czy po prostu wstrzymać kampanię w zależności od tego, jak dobrze wypada na tle innych kanałów/produktów!

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów e-commerce?

  Wierzymy w dostarczanie naszym klientom profesjonalnych porad na temat tego, jak stać się bardziej widocznym i znaleźć sukces w sieci. Specjalizujemy się nie tylko w technicznych aspektach biznesu, ale także w kreatywnym marketingu. Istnieją trzy podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy pozycjonowaniu sklepu internetowego: cena, czas dostawy i obsługa klienta. Pozycjonowanie można podzielić na reklamę (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, AdWords) oraz obsługę (strategia sprzedaży). Jednak do profesjonalnie zarządzanej strony e-commercowej potrzebna jest zarówno reklama jak i Serwis. Jeśli Twój produkt jest zaprojektowany i wyróżnia się jakością, to klient będzie chciał go mieć bez względu na koszty wysyłki czy czas zakupu.

  Jak wygląda pozycjonowanie sklepu w praktyce?

  Aby skutecznie pozycjonować sklep internetowy, obie strony muszą ze sobą współpracować. Pozycjonowanie można podzielić na kilka etapów i zaczyna się od spotkania, na którym zbierane są informacje o celach i strategii obu stron (m.in. najważniejsze kategorie, produkty). Po tym etapie następuje audyt techniczny pod kątem zaleceń optymalizacyjnych, które często przynoszą zauważalny wzrost ruchu lub widoczności w wyszukiwarkach po prawidłowym wdrożeniu zgodnie z praktykami SEO.

  Czy tworzycie content na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom z usług SEO i często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści, jak również. Oferujemy pełną linię usług SEO, która obejmuje tworzenie i rozwój wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERP-ach (stronach wyników wyszukiwania).

  Jak działa prowadzenie reklam Google Ads?

  Dobrze przemyślana kampania reklamowa zaowocuje większą liczbą potencjalnych klientów dla firmy, z wyższym współczynnikiem konwersji. Reklama w Internecie często odbywa się za pomocą reklam w wyszukiwarkach (znanych jako Adwords) lub w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Kampanie reklamowe muszą być przygotowane z wyprzedzeniem, z uważnym uwzględnieniem czynników, takich jak słowa kluczowe, które opisują oferowane elementy i ich znaczenie dla tego, co ludzie szukają; oferty, które określają pozycję w wynikach wyszukiwania, a także ogólne koszty związane z prowadzeniem kampanii reklamowej. Kampanie testowe powinny być skonfigurowane najpierw w celu, dzięki czemu można zobaczyć, jak reaguje rynek przed inwestowaniem mocno do niego – opłaca się wiedzieć, co działa najlepiej przed pójściem na całość!

  Tczew – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 59 951
  Powierzchnia miasta 22,4 km²
  Gęstość zaludnienia 2 693,4 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1260
  numer kierunkowy (+48) 58
  tablice rejestracyjne GTC

  Tczew jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 59 951, z czego 52,0% stanowią kobiety, a 48,0% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 0,0%. Średni wiek mieszkańców wynosi 41,0 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa pomorskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Tczewa zawarli w 2019 roku 284 małżeństw, co odpowiada 4,7 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to mniej od wartości dla województwa pomorskiego oraz wartość porównywalna do wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,4 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.29,4% mieszkańców Tczewa jest stanu wolnego, 57,3% żyje w małżeństwie, 4,3% mieszkańców jest po rozwodzie, a 8,8% to wdowy/wdowcy.Tczew ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -63. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -1,05 na 1000 mieszkańców Tczewa. W 2019 roku urodziło się 545 dzieci, w tym 48,1% dziewczynek i 51,9% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 424 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,01 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 42,1% zgonów w Tczewie spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 28,1% zgonów w Tczewie były nowotwory, a 10,9% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Tczewa przypada 10.11 zgonów. Jest to nieznacznie więcej od wartości średniej dla województwa pomorskiego oraz nieznacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 535 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 843 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Tczewa -308. W tym samym roku 29 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 2 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 27.59,0% mieszkańców Tczewa jest w wieku produkcyjnym, 19,0% w wieku przedprodukcyjnym, a 22,0% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Tczew – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W działaniach marketingowych w danym obszarze często przeważają firmy usługowe. Im wyższe zarobki, tym łatwiej można rozwijać firmę z pomocą SEO i kampanii reklamowych:

  W Tczewie na 1000 mieszkańców pracuje 310osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa pomorskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 50,1% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 49,9% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Tczewie wynosiło w 2019 roku 5,4% (7,2% wśród kobiet i 3,7% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa pomorskiego oraz więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Tczewie wynosiło 4 392,16 PLN, co odpowiada 90.80% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Tczewa 4 188 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 3 307 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -881.8,5% aktywnych zawodowo mieszkańców Tczewa pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 52,7% w przemyśle i budownictwie, a 14,9% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 1,3% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się wykres zatrudnienia wg. branż:

  Wykres niżej przedstawia procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Tczewie w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 5 948 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 4 341 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 492 nowe podmioty, a 341 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (613) podmiotów zarejestrowano w roku 2015, a najmniej (459) w roku 2016. W tym samym okresie najwięcej (640) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (341) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Tczewie najwięcej (368) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (5 717) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,2% (12) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 25,8% (1 532) podmiotów, a 74,0% (4 404) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Tczewie najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (20.7%) oraz Budownictwo (17.8%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Wykres niżej przedstawia rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Tczewie oddano do użytku 191 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 3,19 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Tczewie to 22 601 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 375 mieszkania. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa pomorskiego oraz porównywalna do średniej dla całej Polski.70,7% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 18,8% na mieszkania komunalne, 10,5% jako cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Tczewie to 3,00 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej liczby izb dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Tczewie to 62,60 m2 i jest znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa pomorskiego oraz znacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,88% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 98,58% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 93,90% mieszkań posiada łazienkę, 86,00% korzysta z centralnego ogrzewania, a 73,02% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Tczewie znajdowały się 2 hotele (kategorii ★★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 1

  pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 2

  drzwi automatycznie otwierane: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 2

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 4 (liczba sal: 6, liczba miejsc: 400)
  z nagłośnieniem: 4

  z projektorem multimedialnym: 4

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 4

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 2

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 5

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Tczewie w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Tczewa znajduje się 26 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Miasto z końca XIII w.dnia 1959-07-16, wykaz dokumentów: 71/N z 1959-07-16


  pomorskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Brusy, pozycjonowanie stron Chojnice, Człuchów, pozycjonowanie stron Kartuzy, pozycjonowanie stron Kościerzyna, pozycjonowanie stron Kwidzyn, pozycjonowanie stron Lębork, pozycjonowanie stron Malbork, pozycjonowanie stron Pruszcz Gdański, pozycjonowanie stron Reda, pozycjonowanie stron Rumia, pozycjonowanie stron Starogard Gdański, pozycjonowanie stron Tczew, pozycjonowanie stron Wejherowo

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl