Zgorzelec – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to firma gdzie pracują ludzie z dużym bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od wielu lat wspólnie pracujemy nad skutecznymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy firmom z różnych obszarów – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne firmy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy FB i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • prowadzimy reklamę dla firm z wielu branż
  • przystępne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania
  • nastawienie na efekt
  • solidne wykonanie usługi

  Czy piszecie treści na stronę w ramach usługi pozycjonowania?

  Aby uplasować się w SERPach, potrzebujesz zarówno dobrego planu SEO, jak i wysokiej jakości treści. Możemy w tym pomóc! Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu wysokiej jakości treści dla Twojej witryny, aby poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google czy Yahoo! Obejmuje to również robienie wspaniałych zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które wyróżnią Twoją stronę z tłumu innych stron walczących o ruch.

  Czy z pomocą internetu można rozwinąć nową firmę

  Tak. Internet może być doskonałym narzędziem rozwoju biznesu i sprzedaży, ponieważ jest to międzynarodowy rynek z klientami, którzy są obecnie zaawansowani technologicznie i bardziej skłonni do kupowania towarów online lub w podróży. Dla wielu firm jest to inwestycja warta zachodu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ich przyszłość w tej dziedzinie. Internet wymaga czasu i wysiłku, aby ustalić solidną reputację na tym rynku – będziesz musiał pokazać się konsekwentnie, więc upewnij się, że utrzymujesz swoją stronę internetową aktualizowaną ze świeżą zawartością i dobrą obsługą klienta (w tym szybkim czasem odpowiedzi). To zapewni, że potencjalni klienci otrzymują to, czego oczekują.

  Jakie są etapy pozycjonowania sklepu?

  Budowa sklepu internetowego to proces, który wymaga współpracy obu stron. Wywiad musi być przeprowadzony najpierw, więc twój partner może uzyskać pewne informacje o tym, co chcesz i jak działają najlepiej z rozmowy z klientami z pierwszej ręki. Po zakończeniu tego wstępnego etapu, nadszedł czas na audyt techniczny! Upewnimy się, że wszystkie linki są odpowiednio sformatowane na wszystkich stronach, na których produkty powinny pojawiać się w wynikach wyszukiwania, a także upewnimy się, że nie ma żadnych uszkodzonych linków lub innych błędów utrudniających optymalne działanie Twojego sklepu. Po spełnieniu przez Ciebie naszych zaleceń optymalizacyjnych (co często prowadzi do zwiększenia ruchu na stronie), jesteśmy gotowi do etapu trzeciego: usługi tworzenia/aktualizacji treści, która obejmuje takie tematy jak wpisy na blogu, posty w mediach społecznościowych itp

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing jest kluczowym elementem sukcesu Twojego sklepu, ale ważne jest również to, jak go prowadzisz i jakimi kanałami. Bardzo ważne jest, aby właściciel miał ogólny plan strategii marketingowej, dzięki czemu będzie mógł mądrze inwestować w to, które taktyki sprawdzą się najlepiej w zależności od ograniczeń budżetowych. Z naszego doświadczenia w LSA Marketing Solutions wynika, że łączenie płatnych mediów z influencerami lub twórcami treści często daje lepsze rezultaty niż poleganie wyłącznie na jednej metodzie – zwłaszcza jeśli zasoby takie jak czas i pieniądze są ograniczone, jak większość małych firm powie Ci!

  Czy mogę liczyć na dodatkowy konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing to nie tylko SEO. To, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o sprzedaż i rozwój firmy, to to, co dzieje się w sklepie z klientami, którzy odwiedzają Twój sklep lub stronę internetową. Dlatego też pomagamy w rozwiązywaniu problemów takich jak problemy UX, które mogą mieć wpływ na ogólny sukces niektórych obszarów projektu strony – takich jak rozmieszczenie kart produktów, etapy zakupu itp., jednocześnie świadcząc usługi konsultingowe, abyś był w stanie lepiej radzić sobie z tym problemem od samego początku, słuchając uważnie i patrząc na nowe sposoby, które technologia dostarcza rozwiązań poprzez mobilne aplikacje handlowe, które pozwalają użytkownikom dowiedzieć się więcej informacji, zanim podejmą decyzję, czy chcą coś kupić, czy nie!

  Zgorzelec – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 30 231
  Powierzchnia miasta 15,9 km²
  Gęstość zaludnienia 1 922,0 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1303
  numer kierunkowy (+48) 75
  tablice rejestracyjne DZG

  Zgorzelec jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 30 231, z czego 52,8% stanowią kobiety, a 47,2% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 10,3%. Średni wiek mieszkańców wynosi 45,6 lat i jest większy od średniego wieku mieszkańców województwa dolnośląskiego oraz większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Zgorzelca zawarli w 2019 roku 140 małżeństw, co odpowiada 4,6 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to nieznacznie mniej od wartości dla województwa dolnośląskiego oraz nieznacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 2,1 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa dolnośląskiego oraz znacznie więcej od wartości dla kraju.29,3% mieszkańców Zgorzelca jest stanu wolnego, 52,4% żyje w małżeństwie, 7,1% mieszkańców jest po rozwodzie, a 10,2% to wdowy/wdowcy.Zgorzelec ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -209. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -6,88 na 1000 mieszkańców Zgorzelca. W 2019 roku urodziło się 188 dzieci, w tym 50,0% dziewczynek i 50,0% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 291 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,55 i jest znacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 41,9% zgonów w Zgorzelcu spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 25,6% zgonów w Zgorzelcu były nowotwory, a 4,5% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Zgorzelca przypada 13.07 zgonów. Jest to znacznie więcej od wartości średniej dla województwa dolnośląskiego oraz znacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 269 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 348 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Zgorzelca -79. W tym samym roku 32 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 50 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące -18.58,0% mieszkańców Zgorzelca jest w wieku produkcyjnym, 13,8% w wieku przedprodukcyjnym, a 28,2% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Zgorzelec – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym zazwyczaj przeważają firmy świadczące usługi. Im wyższe zarobki, tym szybciej można rozwinąć firmę z wykorzystaniem SEO i kampanii reklamowych:

  W Zgorzelcu na 1000 mieszkańców pracuje 228osób . Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa dolnośląskiego oraz mniej od wartości dla Polski. 61,2% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 38,8% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Zgorzelcu wynosiło w 2019 roku 4,0% (3,9% wśród kobiet i 4,1% wśród mężczyzn). Jest to mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa dolnośląskiego oraz znacznie mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Zgorzelcu wynosiło 4 225,18 PLN, co odpowiada 87.40% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Zgorzelca 2 748 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 2 147 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi -601.9,2% aktywnych zawodowo mieszkańców Zgorzelca pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 34,8% w przemyśle i budownictwie, a 21,4% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,6% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się wykres zatrudnienia według branż:

  Na wykresie niżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Zgorzelcu w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 3 793 podmioty gospodarki narodowej, z czego 2 376 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 249 nowych podmiotów, a 334 podmioty zostały wyrejestrowane. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (389) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (249) w roku 2019. W tym samym okresie najwięcej (406) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (234) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2017 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Zgorzelcu najwięcej (273) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (3 660) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,4% (15) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 15,8% (598) podmiotów, a 83,8% (3 180) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Zgorzelcu najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (24.4%) oraz Budownictwo (14.9%).

  Poniżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Poniżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Zgorzelcu oddano do użytku 86 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 2,84 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa dolnośląskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Zgorzelcu to 12 969 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypadają zatem 425 mieszkania. Jest to wartość nieznacznie większa od wartości dla województwa dolnośląskiego oraz znacznie większa od średniej dla całej Polski.55,8% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 44,2% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Zgorzelcu to 3,74 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa dolnośląskiego oraz porównywalna do przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Zgorzelcu to 88,50 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa dolnośląskiego oraz porównywalna do przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 99,95% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 98,58% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,54% mieszkań posiada łazienkę, 87,53% korzysta z centralnego ogrzewania, a 97,42% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Zgorzelcu znajdował się 1 hotel (kategorii ★★), 0 moteli oraz 1 pensjonat (kategorii w trakcie kategoryzacji). W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych pozostała bez zmian.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 2

  hostele: 1

  zespoły domków turystycznych: 1

  pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 2

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 3 (liczba sal: 5, liczba miejsc: 330)
  z nagłośnieniem: 3

  z projektorem multimedialnym: 3

  z zestawem do wideokonferencji: 1

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 3

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 5

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Zgorzelcu w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Zgorzelca znajduje się 77 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Miasto (data nieznana)dnia 1958-12-08, wykaz dokumentów: 448 z 1958-12-08; A/1803/448 z 2010-03-24


  dolnośląskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Bielawa, pozycjonowanie stron Bolesławiec, pozycjonowanie stron Dzierżoniów, pozycjonowanie stron Kamienna Góra, pozycjonowanie stron Karpacz, pozycjonowanie stron Kłodzko, pozycjonowanie stron Lubań, pozycjonowanie stron Lubin, pozycjonowanie stron Oława, pozycjonowanie stron Polkowice, pozycjonowanie stron Strzelin, pozycjonowanie stron Świdnica, pozycjonowanie stron Szklarska Poręba, pozycjonowanie stron Trzebnica, pozycjonowanie stron Twardogóra, pozycjonowanie stron Ząbkowice Śląskie, pozycjonowanie stron Zgorzelec

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl