Referencje

Ocena współpracy

Opinie o Semstart

Mamy przyjemność pomagać firmom z różnych branż w rozwoju z pomocą Internetu. Poniżej kilka referencji od naszych Klientów.

Z firma Semstart współpracuje od szeregu lat. Dzięki ich rzetelności i nowatorskim metodom znacząco podniosła się rozpoznawalność mojej firmy w sieci i wzrosła liczba klientów. Z pełną odpowiedzialnością polecam Semstart.pl jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.
adwokat-pazdyga

Kancelaria Adwokacka

adw. Andrzej Pazdyga
Semstart to nasz pewny Partner przy prowadzeniu wszelkich kampanii internetowych. SEO, SEM, kampanie w social media – zawsze dobra strategia, skuteczna realizacja i ciągła optymalizacja. A wszystko to przy fantastycznym kontakcie i wzajemnym zrozumieniu, pozwalającym nam wspólnie rozwijać projekty.
brantt-logo

Brantt – Agencja Kreatywna

Grzegorz Mieszkalski
Z pełnym przekonaniem polecam usługi Agencji SemStart, która prowadzi kampanie Google Ads dla mojego serwisu arp.waw.pl.
W każdym momencie współpracy mogę liczyć na profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podeście ze strony specjalisty, z którym bezpośrednio współpracuję.
Świetny kontakt z pracownikiem agencji to ogromny atut naszej współpracy, który wyróżnia SemStart jako agencję ukierunkowaną na klienta.
Firmy, z którymi współpracowałem wcześniej, nie były w stanie osiągnąć założonych celów. Semstart cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, sprawnym kontaktem, kulturą, wysokim profesjonalizmem i pomysłowością. Z całą odpowiedzialnością polecam Semstart wszystkim, którzy oczekują wyższego poziomu obsługi w przystępnej cenie.
paradowskimg-logo

Paradowski Medical Group

Paradowski Medical Group
Z Semstart współpracujemy już od kilku lat. Jest efektywnie, z dobrą energią i zawsze na czas.
Dzięki chłopaki i powodzenia w kolejnych projektach!
flypr-logo

FlyPR

Agencja Public Relations
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencjami Semstart.pl i Carted.pl, dzięki którym znacznie poprawiło się pozycjonowanie naszej strony przygarnijkota.pl w Google. Również wiele funkcji na stronie zostało ulepszonych. Dodatkowo możemy na Was zawsze liczyć, gdy pojawią się problemy, za co bardzo dziękujemy.
logo-przygarnijkota

Fundacja Przygarnij Kota

przygarnijkota.pl
Naprawdę lubię współpracę z Semstart. Zespół dysponuje dużym doświadczeniem i szerokim wachlarzem możliwości. Ma elastyczne podejście i dostosowuje stosowane metody działania do klienta. Większość seo agencji przepala budżet bez jasnego przedstawienia na co i jak są one wykorzystywane. To odróżnia Semstart od reszty rynku. Podjęte kroki zawsze są wcześniej konsultowane i zestawiane w raporty. Reasumując serdecznie polecam!
Z firmą SemStart współpracuję cyklicznie przy promowaniu kolejnych inwestycji deweloperskich.
Już na etapie rozmów wstępnych specjaliści z SemStart wykazali się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. Razem ustaliliśmy nasze cele i oczekiwania oraz środki, dzięki którym chcemy je osiągnąć.
Dzięki kompleksowemu podejściu do marketingu (strona www, Google Ads, Otodom, OLX) osiągnęliśmy zamierzone cele sprzedażowe. Przy kolejnych inwestycjach na pewno postawimy na współpracę z SemStart. Szczerze polecamy jako sprawdzonego partnera w biznesie.
deweloper-logo

Deweloper

Nowe Spalice, Osada Leśna
Współpracuję z Semstart już od ponad trzech lat. To, co mnie urzeka w funkcjonowaniu firmy to elastyczność i umiejętność dopasowania się do klienta z każdej branży, a także otwartość, sympatyczny kontakt i stała gotowość do rozmów na temat działań, które mogłyby wzmocnić firmę pod kątem marketingu internetowego.

Efekty pracy Semstart mają swoje odzwierciedlenie w postaci zwiększonych zysków firmy i pozyskiwaniu nowych klientów.
Co miesiąc otrzymuję raporty z działań, które zostały podjęte, wspólnie wyznaczamy kolejne cele, wszystko jest jasno wyjaśnione.
Współpracując z tą firmą można spać spokojnie, to zgrany zespół ludzi o ogromnej wiedzy. Serdecznie polecam!
betor2-logo

Betor – Składy Budowlane

Aneta Jarocka – specjalistka ds. marketingu w firmie Betor Składy Budowlane
Polecamy firmę Semstart jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Pracownicy Semstart zawsze wykazywali się profesjonalnym podejściem do powierzonych im zadań oraz umiejętnością dopasowania się do naszych potrzeb i celów biznesowych. Rekomendujemy Semstart jako sprawdzonego partnera biznesowego!
geofizyka-logo

Geofizyka Toruń

Grupa PGNiG
Szczególnie zachęcam do firmy Semstart, która przy współpracy kieruje się wartościami takimi jak solidność, kreatywność, zaskakujące efekty, wsparcie ogromne dla klienta. Przystępna cena za świadczone usługi.
anna-karwot

Anna Karwot, prawnik

annakarwot.pl
Zdecydowanie polecamy współpracę z Agencją Marketingową SemStart.
Już na etapie analizy ofert różnych agencji zwróciliśmy uwagę na indywidualne podejście ze strony SemStart.
Precyzyjnie dopasowali ofertę do naszych oczekiwań i zaproponowali przystępną cenę, w efekcie czego współpracujemy już od roku.
Podczas współpracy specjaliści wykazują się profesjonalizmem oraz zaangażowaniem, są dostępni i pomocni.

Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy specjalistów SemStart. Nasza widoczność organiczna wzrosła dwukrotnie,
zwiększyła się ilość wypełnionych formularzy kontaktowych, dzięki czemu poważnie zwiększyliśmy obroty.

Jesteśmy także bardzo zadowoleni z przeprowadzonych kampanii reklamowych Google Ads i Facebook.

Obecnie rozszerzamy naszą współpracę o nowopowstały biznes, bo wiemy, że z SemStart możemy liczyć na dobre wyniki.

Polecam współpracę z Agencją Marketingową Semstart.
workin-logo

WORKIN sp. z o.o.

Agencja pośrednictwa pracy