Prudnik – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Semstart to firma gdzie pracują marketerzy z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu internetowego. Od 5 lat razem pracujemy nad skutecznymi działaniami reklamowymi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych obszarów – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to doświadczone osoby. Świetnie znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, takie jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy FB i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • pomagamy budować twój biznes
  • elastyczne umowy bez długich zobowiązań czasowych
  • wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu
  • fokus na wyniki

  Czy konkurencja w internecie nie jest za duża na rozwój firmy?

  Tak. Internet może być doskonałym narzędziem rozwoju biznesu i sprzedaży, ponieważ jest to międzynarodowy rynek z klientami, którzy są obecnie zaawansowani technologicznie i bardziej skłonni do kupowania towarów online lub w podróży. Dla wielu firm jest to inwestycja warta zachodu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ich przyszłość w tej dziedzinie. Internet wymaga czasu i wysiłku, aby ustalić solidną reputację na tym rynku – będziesz musiał pokazać się konsekwentnie, więc upewnij się, że utrzymujesz swoją stronę internetową aktualizowaną ze świeżą zawartością i dobrą obsługą klienta (w tym szybkim czasem odpowiedzi). To zapewni, że potencjalni klienci otrzymują to, czego oczekują.

  Czy prowadzicie SEO i reklamy sklepów e-commerce?

  Prawie zawsze podejmujemy się pozycjonowania sklepów internetowych. Zatrudniamy pełnoetatowych ekspertów we wszystkich aspektach reklamy, w tym w zakresie projektowania, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), płatnych i remarketingowych reklam, komunikacji, takiej jak newslettery czy kampanie e-mailowe, i wielu innych. Metody, które stosujemy w celu poprawy pozycjonowania są naprawdę zróżnicowane, ale generalnie dzielą się na dwie kategorie: jedna to marketing bezpośredni z reklamami takimi jak PPC lub Google AdWords (manipulacja słowami kluczowymi w celu dotarcia do odbiorców). Druga obejmuje przyciąganie ruchu i budowanie autorytetu w czasie za pomocą organicznych strategii SEO, którymi zarządzamy starannie zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Wszystko to oznacza, że najprawdopodobniej szukasz nas 🙂

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing to nie tylko SEO. To, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o sprzedaż i rozwój firmy, to to, co dzieje się w sklepie z klientami, którzy odwiedzają Twój sklep lub stronę internetową. Dlatego też pomagamy w rozwiązywaniu problemów takich jak problemy UX, które mogą mieć wpływ na ogólny sukces niektórych obszarów projektu strony – takich jak rozmieszczenie kart produktów, etapy zakupu itp., jednocześnie świadcząc usługi konsultingowe, abyś był w stanie lepiej radzić sobie z tym problemem od samego początku, słuchając uważnie i patrząc na nowe sposoby, które technologia dostarcza rozwiązań poprzez mobilne aplikacje handlowe, które pozwalają użytkownikom dowiedzieć się więcej informacji, zanim podejmą decyzję, czy chcą coś kupić, czy nie!

  Czy tworzycie content na stronę w ramach usługi pozycjonowania?

  Aby uplasować się w SERPach, potrzebujesz zarówno dobrego planu SEO, jak i wysokiej jakości treści. Możemy w tym pomóc! Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu wysokiej jakości treści dla Twojej witryny, aby poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google czy Yahoo! Obejmuje to również robienie wspaniałych zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które wyróżnią Twoją stronę z tłumu innych stron walczących o ruch.

  Czy prowadzicie kampanie reklamowe dla firm z małym budżetem?

  Prowadzenie działań reklamowych z małych budżetów jest możliwe. W rzeczywistości, wiele firm, które są reklamy online tylko mają mniejsze budżety do pracy. Z wielu narzędzi przeznaczonych do zbierania leadów i konwersji perspektyw na klientów przy niskich kosztach dostępnych, to może być warte wysiłku dla Twojej firmy, aby uruchomić ograniczony czas próby w próbie jako odkrycie, czy takie kampanie może pan out dla Ciebie. Zwykle ograniczenia budżetowe nie muszą uniemożliwiać działań marketingowych, ale wymagają starannego planowania, jeśli mają one odnieść sukces.

  Prudnik – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 20 989
  Powierzchnia miasta 20,5 km²
  Gęstość zaludnienia 1 031,1 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1279
  numer kierunkowy (+48) 77
  tablice rejestracyjne OPR

  Prudnik jest małym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 20 989, z czego 53,0% stanowią kobiety, a 47,0% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 11,2%. Średni wiek mieszkańców wynosi 43,8 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa opolskiego oraz nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Prudnika zawarli w 2019 roku 91 małżeństw, co odpowiada 4,3 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,2 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.29,7% mieszkańców Prudnika jest stanu wolnego, 54,9% żyje w małżeństwie, 4,6% mieszkańców jest po rozwodzie, a 10,4% to wdowy/wdowcy.Prudnik ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -104. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -4,94 na 1000 mieszkańców Prudnika. W 2019 roku urodziło się 172 dzieci, w tym 46,5% dziewczynek i 53,5% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 375 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 0,73 i jest mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie mniejszy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 55,1% zgonów w Prudniku spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 21,5% zgonów w Prudniku były nowotwory, a 3,2% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Prudnika przypada 13.12 zgonów. Jest to znacznie więcej od wartości średniej dla województwa opolskiego oraz znacznie więcej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 189 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 254 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Prudnika -65. W tym samym roku 8 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 3 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 5.58,6% mieszkańców Prudnika jest w wieku produkcyjnym, 15,7% w wieku przedprodukcyjnym, a 25,8% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Prudnik – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym zazwyczaj sprzedawane są usługi i towary. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym szybciej można budować biznes z pomocą pozycjonowania lokalnego i kampanii reklamowych:

  W Prudniku na 1000 mieszkańców pracuje 192osób . Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. 59,0% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 41,0% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Prudniku wynosiło w 2019 roku 12,0% (13,8% wśród kobiet i 10,5% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa opolskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Prudniku wynosiło 3 847,86 PLN, co odpowiada 79.60% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Prudnika 846 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 188 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 342.35,0% aktywnych zawodowo mieszkańców Prudnika pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 19,6% w przemyśle i budownictwie, a 15,5% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 2,2% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej wykres zatrudnienia wg. branż:

  Na wykresie niżej procentowy podział wykształcenia:

  B2B – firmy w regionie

  W Prudniku w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 2 026 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 1 296 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 122 nowe podmioty, a 77 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (216) podmiotów zarejestrowano w roku 2009, a najmniej (83) w roku 2017. W tym samym okresie najwięcej (231) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2009 roku, najmniej (77) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Prudniku najwięcej (143) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (1 953) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.1,3% (26) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 15,7% (319) podmiotów, a 83,0% (1 681) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Prudniku najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (31.3%) oraz Budownictwo (11.9%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Poniżej rodzaje działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Prudniku oddano do użytku 6 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 0,29 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa opolskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Prudniku to 8 768 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 415 mieszkań. Jest to wartość znacznie większa od wartości dla województwa opolskiego oraz większa od średniej dla całej Polski.100,0% mieszkań zostało przeznaczonych na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Prudniku to 6,00 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa opolskiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Prudniku to 176,00 m2 i jest znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa opolskiego oraz znacznie większa od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 97,98% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 93,59% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 91,96% mieszkań posiada łazienkę, 73,06% korzysta z centralnego ogrzewania, a 89,31% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Prudniku znajdowały się 2 hotele (kategorii ★★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zwiększyła się o 2 obiekty.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:szkolne schroniska młodzieżowe: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 2

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 2

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 3 (liczba sal: 4, liczba miejsc: 185)
  z nagłośnieniem: 3

  z projektorem multimedialnym: 3

  z ekranem: 3

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 2

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 2

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 3

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Prudniku w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Prudnika znajduje się 80 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Grodzisko Prudnik, st.12 ze średniowieczadnia 1999-03-15, wykaz dokumentów: A-1104/99 z 1999-03-15


  opolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Kędzierzyn-Koźle, pozycjonowanie stron Kluczbork, pozycjonowanie stron Namysłów, pozycjonowanie stron Nysa, pozycjonowanie stron Prudnik

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl