Bochnia – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To agencja gdzie pracują marketerzy z wieloletnim doświadczeniem w promocji firm w internecie. Od wielu lat razem pracujemy nad sprawnymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy firmom z różnych branż – pozycjonujemy sklepy e-commerce, firmy transportowe czy lokalne biznesy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Świetnie znają tajniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, takie jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy na Facebooku i inne.

  4 POWODY DLACZEGO

  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu reklam
  • bezpośredni kontakt ze specjalistą obsługującym projekt
  • niewielka, butikowa firma marketingowa
  • przystępne ceny

  Czy pomagacie ułożyć odpowiednią strategię działań marketingowych?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycjonowanie. Należy opracować strategię, która będzie obejmowała wiele różnych kanałów pozyskiwania ruchu i klientów, takich jak media społecznościowe czy e-mail. Właściciel nie musi wdrażać ich wszystkich od początku, większość wdrażana jest etapami, gdy pojawiają się większe środki na kampanie reklamowe typu Google Adwords czy Facebook Ads. Z naszych obserwacji wynika, że łączenie metod płatnych z bezpłatnymi może zwiększyć liczbę wyświetleń u klientów nawet o 50%.

  Czy można prowadzić kampanie reklamowe w internecie z małym budżetem?

  Prowadzenie działań reklamowych z małych budżetów jest możliwe. W rzeczywistości, wiele firm, które są reklamy online tylko mają mniejsze budżety do pracy. Z wielu narzędzi przeznaczonych do zbierania leadów i konwersji perspektyw na klientów przy niskich kosztach dostępnych, to może być warte wysiłku dla Twojej firmy, aby uruchomić ograniczony czas próby w próbie jako odkrycie, czy takie kampanie może pan out dla Ciebie. Zwykle ograniczenia budżetowe nie muszą uniemożliwiać działań marketingowych, ale wymagają starannego planowania, jeśli mają one odnieść sukces.

  Czy mogę liczyć na dodatkowy konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Marketing sklepu to nie tylko pozycje w wyszukiwarkach. Liczą się przede wszystkim wyniki finansowe, czyli sprzedaż – jeśli rośnie, to można poszerzyć marketing i dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrą optymalizację również dla swojego biznesu! Oferujemy usługi doradcze, które również pomagają rozwiązywać problemy związane ze sprzedażą. Będziemy pracować z Tobą nad kwestiami UX, takimi jak optymalizacja kart produktów i poszczególnych kroków zakupowych – wszystko to ma wpływ na to, jak efektywnie Twoja strona lub aplikacja będzie działać, gdy ktoś wciśnie przycisk kupna przy kasie!

  Czy podejmujecie się pozycjonowania sklepów internetowych?

  Tak, nasza agencja specjalizuje się w pozycjonowaniu i reklamie sklepów internetowych. Współpracujemy z założycielami, aby ustalić najlepsze słowa kluczowe dla celów SEO. Nasi eksperci skonsultują się z Tobą, aby upewnić się, że Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zwiększy ruch na stronie. Pozycjonowanie sklepu internetowego to coś więcej niż tylko stworzenie dobrego sklepu – to stworzenie tożsamości, dzięki której ludzie będą rozpoznawać Twoją markę, gdy będą szukać w Google ubrań, elektroniki lub artykułów dla zwierząt. Z Twojej strony internetowej powinno jasno wynikać, kim jesteś i co masz do zaoferowania, ponieważ jeśli użytkownicy nie są w stanie szybko wychwycić przynajmniej jednej istotnej różnicy między Tobą a konkurencją, nie ma sensu w ogóle kierować do nich swojej oferty.

  Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

  Pomagamy naszym klientom w zakresie usług SEO i często zajmujemy się również ich potrzebami w zakresie treści. Oferujemy pełną linię usług SEO, w tym projektowanie i tworzenie stron internetowych na zamówienie, aby sprostać wymaganiom wizerunkowym Twojej firmy; architekturę strony, aby sprostać zarówno obecnym oczekiwaniom klientów, jak i przyszłościowym inwestycjom w technologię za wszelką cenę; badania słów kluczowych, które dadzą Ci cenny wgląd w to, czego ludzie szukają w Google, dzięki czemu będziemy mogli umieścić te frazy tuż przed nimi, gdzie będą mogli je łatwo znaleźć – tak jak Twoje!

  Bochnia – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 29 718
  Powierzchnia miasta 29,9 km²
  Gęstość zaludnienia 1 001,7 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 27 lutego 1253
  numer kierunkowy (+48) 14
  tablice rejestracyjne KBC

  Bochnia jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 29 718, z czego 51,9% stanowią kobiety, a 48,1% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców wzrosła o 1,2%. Średni wiek mieszkańców wynosi 41,0 lat i jest porównywalny do średniego wieku mieszkańców województwa małopolskiego oraz porównywalny do średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Bochni zawarli w 2019 roku 152 małżeństw, co odpowiada 5,1 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to nieznacznie mniej od wartości dla województwa małopolskiego oraz więcej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,1 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.31,0% mieszkańców Bochni jest stanu wolnego, 58,2% żyje w małżeństwie, 1,9% mieszkańców jest po rozwodzie, a 8,8% to wdowy/wdowcy.Bochnia ma dodatni przyrost naturalny wynoszący 44. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu 1,48 na 1000 mieszkańców Bochni. W 2019 roku urodziło się 307 dzieci, w tym 46,6% dziewczynek i 53,4% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 328 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,46 i jest znacznie większy od średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 48,9% zgonów w Bochni spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 24,8% zgonów w Bochni były nowotwory, a 6,3% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Bochni przypada 8.82 zgonów. Jest to mniej od wartości średniej dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 192 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 419 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Bochni -227. W tym samym roku 16 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 11 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 5.58,2% mieszkańców Bochni jest w wieku produkcyjnym, 19,3% w wieku przedprodukcyjnym, a 22,6% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Bochnia – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W marketingu lokalnym często przeważają firmy usługowe. Im wyższe zarobki, tym szybciej można rozwinąć firmę z pomocą pozycjonowania lokalnego i reklam:

  W Bochni na 1000 mieszkańców pracuje 343osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 48,3% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 51,7% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Bochni wynosiło w 2019 roku 3,3% (4,0% wśród kobiet i 2,7% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa małopolskiego oraz mniej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Bochni wynosiło 4 003,85 PLN, co odpowiada 82.80% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Bochni 1 771 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 3 592 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 1 821.38,5% aktywnych zawodowo mieszkańców Bochni pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 30,0% w przemyśle i budownictwie, a 10,6% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 0,7% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Tak przedstawia się podział zatrudnienia wg. branż:

  Na wykresie niżej ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Bochni w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowane były 3 603 podmioty gospodarki narodowej, z czego 2 657 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 248 nowych podmiotów, a 181 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (345) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (248) w roku 2019. W tym samym okresie najwięcej (332) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (170) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2010 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Bochni najwięcej (299) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (3 458) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,4% (14) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 21,1% (762) podmiotów, a 78,5% (2 827) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Bochni najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (26.2%) oraz Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna (14.7%).

  Poniżej liczba zarejestrowanych spółek:

  Wykres niżej przedstawia procentowy podział rodzajów działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Bochni oddano do użytku 121 mieszkań. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 4,07 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Bochni to 10 695 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 357 mieszkań. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa małopolskiego oraz mniejsza od średniej dla całej Polski.56,2% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 43,8% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Bochni to 4,26 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa małopolskiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Bochni to 82,00 m2 i jest mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa małopolskiego oraz mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 98,70% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 98,04% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 96,70% mieszkań posiada łazienkę, 84,69% korzysta z centralnego ogrzewania, a 90,51% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Bochni znajdowały się 2 hotele (kategorii ★★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zmniejszyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 1

  pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 2

  drzwi automatycznie otwierane: 2

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 3

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 3

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 5 (liczba sal: 12, liczba miejsc: 2 250)
  z nagłośnieniem: 5

  z projektorem multimedialnym: 3

  z zestawem do wideokonferencji: 2

  z obsługą techniczną: 2

  z ekranem: 5

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 5

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 4

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 6

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Bochni w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Bochni znajduje się 40 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków jak również filtry do ukrywania/wyświetlania obiektów z określonych kategorii. Zarówno wyszukiwarka jak i filtry mają wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Zabytek techniki Bochnia – kopalnia solidnia 2000-09-26


  małopolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Andrychów, pozycjonowanie stron Bochnia, pozycjonowanie stron Brzesko, pozycjonowanie stron Chrzanów, pozycjonowanie stron Dobczyce, pozycjonowanie stron Gorlice, pozycjonowanie stron Kęty, pozycjonowanie stron Limanowa, pozycjonowanie stron Miechów, pozycjonowanie stron Myślenice, pozycjonowanie stron Nowy Targ, pozycjonowanie stron Olkusz, pozycjonowanie stron Oświęcim, pozycjonowanie stron Skawina, pozycjonowanie stron SuchaBeskidzka, pozycjonowanie stron Trzebinia,pozycjonowanie stron Wadowice, pozycjonowanie stron Wieliczka, pozycjonowanie stron Zakopane

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl