Gorlice – pozycjonowanie stron, reklama


Przedstawiamy ofertę na skuteczny marketing dla Twojej firmy, w tym:

W ofercie mamy też kompleksowe pakiety.  DLACZEGO MY?

  Czym jest Semstart? To firma gdzie pracują marketerzy z wieloletnim bagażem doświadczeń w promocji firm w internecie. Od wielu lat wspólnie pracujemy nad skutecznymi działaniami pozycjonerskimi.

  Pomagamy przedsiębiorstwom z różnych nisz – pozycjonujemy sklepy internetowe, firmy transportowe czy lokalne firmy.

  SemStart to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają techniki marketingu firm w internecie. Z powodzeniem wykorzystują wiele kanałów, jak kampanie Google Ads, pozycjonowanie, reklamy Facebook i wiele innych.

  4 POWODY DLACZEGO

  • wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu
  • prowadzimy reklamę dla firm z różnych nisz
  • pomagamy rosnąć twojemu biznesowi
  • elastyczne umowy bez długich zobowiązań czasu trwania

  Czy piszecie treści na stronę w ramach działań SEO?

  Tak, pomagamy naszym klientom z usług SEO i często dbamy o ich potrzeby w zakresie treści, jak również. Oferujemy pełną linię usług SEO, która obejmuje tworzenie i rozwój wysokiej jakości treści w celu optymalizacji witryny dla wyszukiwarek. Obejmuje to również robienie dobrej jakości zdjęć przy użyciu profesjonalnego sprzętu, które dodadzą atrakcyjności wizualnej i znaczenia Twojej stronie, automatycznie podnosząc jej pozycję w SERP-ach (stronach wyników wyszukiwania).

  Skąd wiedzieć jakie wyniki osiąga kampania reklamowa?

  Co miesiąc przygotowujemy przejrzysty raport z działań i wyników kampanii reklamowych. Dodatkowo pomagamy Ci na samym początku w prawidłowej konfiguracji modułu ecommerce w Google Analytics, tak abyś miał dane, na podstawie których możesz podejmować decyzje o zwiększaniu budżetów reklamowych i zawieszaniu konkretnych kampanii.

  Czy jest konsulting w zakresie marketingu internetowego?

  Właściciel sklepu internetowego może spędzić wiele godzin na doskonaleniu swojego rankingu w wyszukiwarkach, ale jeśli nie ma klientów, którzy mogliby przekształcić się w sprzedaż, to wszystko na nic. Dlatego właśnie firma musi skupić się nie tylko na rankingach SEO, ale także na wynikach finansowych, które z nich wynikają: Kiedy Twoja firma może zwiększyć swoje dochody, możesz zainwestować w lepsze taktyki marketingowe, takie jak doradztwo lub kampanie reklamowe.

  Jakie są etapy pozycjonowania sklepu?

  Założenie sklepu internetowego to proces, który wymaga współpracy obu stron. Praca ta składa się z kilku etapów, które można podzielić na: rozmowę i ustalenie celów z klientem; przeprowadzenie audytu technicznego w celu znalezienia optymalizacji dla jego sklepu (rekomendowanie zmian, np. jakie produkty powinny pojawiać się jako pierwsze na stronach wyszukiwania); wprowadzenie tych usprawnień z zachowaniem najlepszych praktyk, dzięki czemu uzyskuje się efekty w postaci zwiększonego ruchu na stronie czy widoczności dla klientów.

  Czy konkurencja w internecie nie jest za duża na rozwój firmy?

  Tak, istnieją niezliczone historie sukcesu firm, które rozpoczęły działalność online. Internet i dostępność różnych urządzeń cyfrowych umożliwiają milionom ludzi na całym świecie prowadzenie handlu elektronicznego. Jednak rozwój biznesu przez Internet nie jest łatwym zadaniem. Skuteczni sprzedawcy online muszą opracować dobrze zaplanowaną strategię i stworzyć atrakcyjne strony internetowe, które oferują szybki dostęp do produktów lub usług, a także zapewniają zoptymalizowane rankingi w wyszukiwarkach. Właściciele firm powinni również pamiętać o strategiach marketingowych, ponieważ będą one miały wpływ na to, w jaki sposób użytkownicy znajdą ich strony internetowe i dokonają na nich zakupu produktów lub usług.

  Gorlice – więcej o mieście i potencjale na rozwój firmy w regionie

  Liczba mieszkańców 27 357
  Powierzchnia miasta 23,5 km²
  Gęstość zaludnienia 1 172,8 osób/km²
  data założenia/prawa miejskie 1354
  numer kierunkowy (+48) 18
  tablice rejestracyjne KGR

  Gorlice jest niewielkim miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 27 357, z czego 52,1% stanowią kobiety, a 47,9% mężczyźni. W latach 2002-2019 liczba mieszkańców zmalała o 5,4%. Średni wiek mieszkańców wynosi 43,5 lat i jest większy od średniego wieku mieszkańców województwa małopolskiego oraz nieznacznie większy od średniego wieku mieszkańców całej Polski.Mieszkańcy Gorlic zawarli w 2019 roku 118 małżeństw, co odpowiada 4,3 małżeństwom na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla Polski. W tym samym okresie odnotowano 1,2 rozwodów przypadających na 1000 mieszkańców. Jest to znacznie mniej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniej od wartości dla kraju.30,6% mieszkańców Gorlic jest stanu wolnego, 57,8% żyje w małżeństwie, 2,1% mieszkańców jest po rozwodzie, a 9,3% to wdowy/wdowcy.Gorlice ma ujemny przyrost naturalny wynoszący -83. Odpowiada to przyrostowi naturalnemu -3,02 na 1000 mieszkańców Gorlic. W 2019 roku urodziło się 210 dzieci, w tym 47,1% dziewczynek i 52,9% chłopców. Średnia waga noworodków to 3 278 gramów. Współczynnik dynamiki demograficznej, czyli stosunek liczby urodzeń żywych do liczby zgonów wynosi 1,08 i jest nieznacznie mniejszy od średniej dla województwa oraz znacznie większy od współczynnika dynamiki demograficznej dla całego kraju.W 2018 roku 52,5% zgonów w Gorlicach spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 25,4% zgonów w Gorlicach były nowotwory, a 3,5% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego. Na 1000 ludności Gorlic przypada 10.68 zgonów. Jest to znacznie więcej od wartości średniej dla województwa małopolskiego oraz wartość porównywalna do wartości średniej dla kraju.W 2019 roku zarejestrowano 217 zameldowań w ruchu wewnętrznym oraz 364 wymeldowań, w wyniku czego saldo migracji wewnętrznych wynosi dla Gorlic -147. W tym samym roku 6 osób zameldowało się z zagranicy oraz zarejestrowano 0 wymeldowań za granicę – daje to saldo migracji zagranicznych wynoszące 6.58,1% mieszkańców Gorlic jest w wieku produkcyjnym, 16,4% w wieku przedprodukcyjnym, a 25,5% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym.

  Gorlice – pozycjonowanie lokalne oraz działania reklamowe

  W przypadku marketingu nakierowanego na rynek lokalny przeważnie przeważają firmy świadczące usługi. Im zamożniejsi mieszkańcy, tym szybciej można budować biznes z pomocą SEO i reklam:

  W Gorlicach na 1000 mieszkańców pracuje 341osób . Jest to znacznie więcej od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie więcej od wartości dla Polski. 44,7% wszystkich pracujących ogółem stanowią kobiety, a 55,3% mężczyźni.Bezrobocie rejestrowane w Gorlicach wynosiło w 2019 roku 5,2% (7,3% wśród kobiet i 3,5% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa małopolskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.W 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Gorlicach wynosiło 3 594,66 PLN, co odpowiada 74.40% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Gorlic 847 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 5 034 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 4 187.51,7% aktywnych zawodowo mieszkańców Gorlic pracuje w sektorze rolniczym (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo), 16,7% w przemyśle i budownictwie, a 13,2% w sektorze usługowym (handel, naprawa pojazdów, transport, zakwaterowanie i gastronomia, informacja i komunikacja) oraz 0,8% pracuje w sektorze finansowym (działalność finansowa i ubezpieczeniowa, obsługa rynku nieruchomości).

  Poniżej wykres zatrudnienia wg. branż:

  Wykres niżej przedstawia ile mieszkańców ma wykształcenie średnie i wyższe:

  B2B – firmy w regionie

  W Gorlicach w roku 2019 w rejestrze REGON zarejestrowanych było 2 638 podmiotów gospodarki narodowej, z czego 1 857 stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W tymże roku zarejestrowano 194 nowe podmioty, a 101 podmiotów zostało wyrejestrowanych. Na przestrzeni lat 2009-2017 najwięcej (388) podmiotów zarejestrowano w roku 2010, a najmniej (184) w roku 2017. W tym samym okresie najwięcej (255) podmiotów wykreślono z rejestru REGON w 2011 roku, najmniej (101) podmiotów wyrejestrowano natomiast w 2019 roku.Według danych z rejestru REGON wśród podmiotów posiadających osobowość prawną w Gorlicach najwięcej (202) jest stanowiących spólki cywilne. Analizując rejestr pod kątem liczby zatrudnionych pracowników można stwierdzić, że najwięcej (2 477) jest mikro-przedsiębiorstw, zatrudniających 0 – 9 pracowników.0,4% (11) podmiotów jako rodzaj działalności deklarowało rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo, jako przemysł i budownictwo swój rodzaj działalności deklarowało 24,5% (646) podmiotów, a 75,1% (1 981) podmiotów w rejestrze zakwalifikowana jest jako pozostała działalność.Wśród osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w Gorlicach najczęściej deklarowanymi rodzajami przeważającej działalności są Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle (21.5%) oraz Budownictwo (17.4%).

  Na wykresie niżej procentowy podział wg. rodzajów spółek:

  Poniżej procentowy podział rodzajów działalności firm:

  Rynek nieruchomości

  W 2019 roku w Gorlicach oddano do użytku 72 mieszkania. Na każdych 1000 mieszkańców oddano więc do użytku 2,63 nowych lokali. Jest to wartość znacznie mniejsza od wartości dla województwa małopolskiego oraz znacznie mniejsza od średniej dla całej Polski. Całkowite zasoby mieszkaniowe w Gorlicach to 9 915 nireuchomości. Na każdych 1000 mieszkańców przypada zatem 359 mieszkań. Jest to wartość porównywalna do wartości dla województwa małopolskiego oraz nieznacznie mniejsza od średniej dla całej Polski.61,1% mieszkań zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, 38,9% na cele indywidualne.Przeciętna liczba pokoi w nowo oddanych mieszkaniach w Gorlicach to 5,18 i jest znacznie większa od przeciętnej liczby izb dla województwa małopolskiego oraz znacznie większa od przeciętnej liczby pokoi w całej Polsce. Przeciętna powierzchnia użytkowa nieruchomości oddanej do użytkowania w 2019 roku w Gorlicach to 83,20 m2 i jest nieznacznie mniejsza od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa małopolskiego oraz mniejsza od przeciętnej powierzchni nieruchomości w całej Polsce.Biorąc pod uwagę instalacje techniczno-sanitarne 98,39% mieszkań przyłączonych jest do wodociągu, 97,96% nieruchomości wyposażonych jest w ustęp spłukiwany, 97,28% mieszkań posiada łazienkę, 85,24% korzysta z centralnego ogrzewania, a 94,55% z gazu sieciowego.

  Turystyka i komunikacja w regionie

  Według danych GUS z 2019 roku w Gorlicach znajdował się 1 hotel (kategorii ★★★), 0 moteli oraz 0 pensjonatów. W porównaniu z rokiem 2008 liczba obiektów noclegowych zmniejszyła się o 1 obiekt.Pozostałe turystyczne obiekty noclegowe wedug rodzajów:
  inne obiekty hotelowe: 1

  szkolne schroniska młodzieżowe: 1

  pokoje gościnne: 2

  pozostałe obiekty niesklasyfikowane: 1

  Turystyczne obiekty noclegowe wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo (dane na rok 2017):
  pochylnia wjazdowa: 2

  drzwi automatycznie otwierane: 1

  winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  parking z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych ruchowo: 1

  Obiekty z zapleczem konferencyjnym (dane na rok 2017):
  z salą konferencyjną: 5 (liczba sal: 6, liczba miejsc: 320)
  z nagłośnieniem: 3

  z projektorem multimedialnym: 3

  z obsługą techniczną: 1

  z ekranem: 3

  z flipchartem (tablica suchościeralna): 2

  z komputerem/laptopem na wyposażeniu: 1

  z siecią WiFi na terenie obiektu: 7

  Skorzystaj z wyszukiwarki naszego partnera aby znaleźć nocleg w Gorlicach w najkorzystniejszej cenie. Dostępna jest bogata baza obiektów – począwszy od domków letniskowych, apartamentów i hosteli, a na luksusowych hotelach kończąc. Poniżej najatrakcyjniejsze aktualne promocje na nocleg.

  Atrakcje w regionie

  Według danych Narodowego Instytutu Dziedzictwa (NID) z dnia 15.12.2017 na obszarze Gorlic znajduje się 29 zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Poniżej znajduje się pełna lista zabytków wraz z ich typem i podstawowymi informacjami. Dostępna jest również interaktywna wyszukiwarka zabytków, która ma wpływ na zabytki prezentowane na liście oraz na interaktywnej mapie zabytków. Dla większości zabytków prezentowanych na mapie dostępna jest opcja wirtualnego spaceru (w oparciu o technologię Google Street View), gorąco zachęcamy do wypróbowania tej funkcjonalności.

  Inny budynek mieszkalny z przełomu XV/XVI w. (ul. Rynek 6)dnia 1949-06-08, wykaz dokumentów: Z-4-4-49 z 1949-06-08


  małopolskie – inne miejscowości

  pozycjonowanie stron Andrychów, pozycjonowanie stron Bochnia, pozycjonowanie stron Brzesko, pozycjonowanie stron Chrzanów, pozycjonowanie stron Dobczyce, pozycjonowanie stron Gorlice, pozycjonowanie stron Kęty, pozycjonowanie stron Limanowa, pozycjonowanie stron Miechów, pozycjonowanie stron Myślenice, pozycjonowanie stron Nowy Targ, pozycjonowanie stron Olkusz, pozycjonowanie stron Oświęcim, pozycjonowanie stron Skawina, pozycjonowanie stron SuchaBeskidzka, pozycjonowanie stron Trzebinia,pozycjonowanie stron Wadowice, pozycjonowanie stron Wieliczka, pozycjonowanie stron Zakopane

  źródło danych o miejscowościach: polskawliczbach.pl